Sign in to follow this  
Followers 0
oni

zaflakanej motor.....

19 posts in this topic

poradte nekdo jak to mam udelat nebo spise jake tesneni pouzit,kdyz je destivo tak mam strasne zaflakanej motor a urco to lita mezerou mezi kapotou a kastli!

mně to tam lítá z podběhů, mám tam z každé strany jednu díru na kabely, taky by to chtělo nějak utěsnit

Původně zaslal: orgacek

mně to tam lítá z podběhů, mám tam z každé strany jednu díru na kabely, taky by to chtělo nějak utěsnit

jj to mas pravdu tam to lita taky!

Heh a ja si blbec obednal ten krit pod motor! To jako ze me to nepomuze a budu to mit furt zacakany , minulej tyden nez u nas zacalo prset semn ten motor mel cistej a kdyz sem to otevrel :o tak sem myslel ze se me tam usidlily holuby a cely me to posra.. :D

na motor sa pozeram,ked menim olej,filtre a dolievam kvapaliny.inac ma nezaujima ako vyzera

Původně zaslal: Vvitty

vase starosti bych chtel mit.... :D

co je spatneho na tom,ze chcem mit cistej motor?

Původně zaslal: oni

poradte nekdo jak to mam udelat nebo spise jake tesneni pouzit,kdyz je destivo tak mam strasne zaflakanej motor a urco to lita mezerou mezi kapotou a kastli!

ja myslim ze to tam lita tim tahokovem co mas v narazniku, ja jsem si taky daval tahokov a vyndal jsem z te mrizky i takovy plast, ktery byl presne kolem chladice, musel jsem ho tam pak vratit, protoze prave kolem toho chladice mi v zime a za deste strasne lital bordel a voda na motor a co jeste hur, presne na alternator a klinovej remen, kterej to pak jeste vic rozstrikoval v motorovym prostoru. Ted kdyz tam mam ten plast a vzduch jde jen pres chladic tak je to v pohode

Jo a mezi kastli a kapotou ma 406ka originalni tesnici gumu, ktera nepusti ani kapku, nevim jak je to u 306, ale mozna ze ti tam chybi

abych tedy trosku objasnil muj komentar...

spatneho na tom neni nic, jen bych chtel mit takove starosti :)

neboj, taky jsem to jednou udelal, abych mel chvili pokoj od rypajiciho Vojty :D

ad oni - mam originalni naraznik+dily kolem, pod motorem dekl a nic mi dovnitr nelita. mezi kapotou a kastli tezko neco muze litat dovnitr, pokud nemas ohnute jedno ci druhe. pripadne jestli nemas nekde diru, napriklad prave v prednim narazniku slavny tahokov. co ti vubec lita dovnitr? voda? bahno? listi a trava z okoli silnice?

taky pomuze se podivat, KAM to lita a pouzit hlavu na premysleni, kudy...

ad komisar - vec nazoru. vylesteny motor je podstatne vetsi uchylka nez vylestena kapota ;)

drobna vrstva oleje naopak chrani proti okolnim vlivum... ke chlazeni motoru je urceny chladici okruh, ktery jde vnitrkem.

caste myti motoru spis ublizi nez pomuze, uz jen proto ze voda nalita do elektroniky a pokud se nedejboze pouzivaji ruzne cistici svinstva a poradne se neomyji, pusobi korozivne. nedejboze kdyz se dostanou na soucastky nekde v elektronice pri neopatrnem pouzivani WAP.

pokud je motor jako prase, obvykle je to spis znameni nejakeho problemu - sakne olej ci jina kapalina.

[upravil dne 9.3.07 Vvitty]

Původně zaslal: Ferry

ja myslim ze to tam lita tim tahokovem co mas v narazniku, ja jsem si taky daval tahokov a vyndal jsem z te mrizky i takovy plast, ktery byl presne kolem chladice, musel jsem ho tam pak vratit, protoze prave kolem toho chladice mi v zime a za deste strasne lital bordel a voda na motor a co jeste hur, presne na alternator a klinovej remen, kterej to pak jeste vic rozstrikoval v motorovym prostoru. Ted kdyz tam mam ten plast a vzduch jde jen pres chladic tak je to v pohode

Jo a mezi kastli a kapotou ma 406ka originalni tesnici gumu, ktera nepusti ani kapku, nevim jak je to u 306, ale mozna ze ti tam chybi

Ma 306 mozna to bude podobny muzes to trochu upresnit nebo hodit foto? diky moc

to vvitty: takze slavnej tahokov za nic nemuze protoz kdyby ty ses podival,tak zjistis ze i kdybych sundal naraznik tak ja osobne nemam zadnou skulinku,kudy tam by to litalo!kdyz otevru kapotu tak je videt kudy voda lita a rikam ti ze pod kapotou (treba na viku ventilu jsou kapky vody jakyby rostriknuty),to tesneni co je nalepeny na kapote je uz vymackany a uplne splostely!!kryt pod motorem mam taky,tam tez nic neprojde!!potom jeste trochu spiny jde z podbehu kdy jsou diry v tech plast. podbehach!

to vvitty: takze slavnej tahokov za nic nemuze protoz kdyby ty ses podival,tak zjistis ze i kdybych sundal naraznik tak ja osobne nemam zadnou skulinku,kudy tam by to litalo!kdyz otevru kapotu tak je videt kudy voda lita a rikam ti ze pod kapotou (treba na viku ventilu jsou kapky vody jakyby rostriknuty),to tesneni co je nalepeny na kapote je uz vymackany a uplne splostely!!kryt pod motorem mam taky,tam tez nic neprojde!!potom jeste trochu spiny jde z podbehu kdy jsou diry v tech plast. podbehach!

ze by tam byl chladic? :)

ale vidis, prave sis odpovedel - vymackane tesneni, diry v podbehu... tak vymenit tesneni a zadelat diry, a je klid, ne?

ale ja jsem toto vlaknem zacinal JAKE TESNENI MI MUZETE DOPORUCIT? jinak ty diry v podbehach zadelavat nebudu,to by ten motor byl uz moc uzavrenej!a tam to neni ani tak strasny!!!

asi uz bych mel jit domu a na vikend.... :) sorry, jsem to nejak prehlidnul...

Původně zaslal: Vvitty

asi uz bych mel jit domu a na vikend.... :) sorry, jsem to nejak prehlidnul...

v poho i mistr tesar se nekdy utne......:papa