Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektrika


Pechy

Recommended Posts

Ahoj,

nemate/mel jste nekdo podobny problem?

Z ničeho nic mi začla silene blbnout elektrika, na ovladacim panelu klimatizace mi nesviti 3 kontrolky, nefunguje mi v el. ani jedno zrcatko - jdou ovladat pouze smerem dolu, nahoru, vlevo, vpravo nic :( Dale podsviceni rychlomeru a otackomeru je na vnitrni strane slabe - na vnejsi to sviti jako das. Do toho mi prestaly svitit parkovačky a navic kolisaji otacky motoru :(

A to vsechno z niceho nic! Nevi nekdo co s tim? Nejaky napad? Krom toho abych to dovezl do Peugeotu.

Dik:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty blaho :) projdi si kabelove svazky a ty velke konektory...pod palubkou, pod volantem...tam jsou velke svazky, s velkyma konektorama, zkusil bych zahybat/vytahnout pro striknout a dat zpet. Zejmena ty zemnici. Taky mezi sedadly je jeden vetsi zemnici konektor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som mal problem z kostrou presne medzi sedadlamy a este som mal vadny spinac vnutorneho osvetlenia ten vedla ovladania zrkadiel bol tam skrat , dalsou pricinou moze byt ovladac zrkadiel neviem ci si ho mal niekedy otvoreny su tam take mrnave valceky a ked vyskocia z drazky tiez robia problem.

Este ma napada jedna vec ale asi to nebude tvoj problem do palubovky idu konektory raz som tu pisal ako mi zblbla palubovka a ked som vycistil konektory na palubovke tak sa dala do normalu . Vtedy bola pricina prasknuteho radiatora a vykondenzovala sa voda vsade pod palubkou.

Nuz hodne zdaru P 605 je bomba auto ale elektrika je fakt problem chvala bohu ze mam 300 stranovy manual inac by som za tie roky dal v servise neskutocne prachy:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...