Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problém s rozsvicováním signálek na palubce-vyřešeno


zafon

Recommended Posts

ahoj, mám problém.Někdy se mi stane, když zatočím volantem nebo zabrzdím, že se mi rozsvítí na palubce signálka jako by mi zhasnul motor( signálka baterky a signálka vykřičníku). Mám 1.8 16V benzín. Zatím jsem nevysledoval podle čeho by se to mohlo dělat. Nenapadá někoho něco? mě zatím napadlo, že může být buď špatný plovák v nádrží, protože by to reagovalo na zabrždění nebo zabočení.:myslim

[upravil dne 14.3.2007 zafon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

povolenej klinovej remen ? kdyz zatocis, servo posilovace rizeni ma vetsi odpor a remen pak proklouzne a tim prestane dobijet alternator a rosviti se kontrolka dobijeni

no to by mohlo být, protože klinák je trochu hlučnější, přisuzoval jsem to zimnímu počasí, ale když stojím na místě a otočím na doraz volantem, tak to neudělá. To by dělalo jedině za jízdy s tím řemenem?Pokud jo, tak byto mohlo být ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

No zkontroluj brzdovku. Vykříčník znamená málo brzdovky. A když zatočíš tak se pohne hladina a čidlo sepne že je málo kapaliny. To si myslím já.

ale kdyz se mu rozsveci kontrolka baterka , tak je to dobijeni, cili pokud ma dobrej alternatoru a dela to pri vytoceni kol, cili pri zatizeni servocerpadla tak to muze mit spojitost jedine s klinovym remenem, navic kdyz pise ze pozoruje hlucnejsi chod klinaku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Dave_k

No zkontroluj brzdovku. Vykříčník znamená málo brzdovky. A když zatočíš tak se pohne hladina a čidlo sepne že je málo kapaliny. To si myslím já.

ale kdyz se mu rozsveci kontrolka baterka , tak je to dobijeni, cili pokud ma dobrej alternatoru a dela to pri vytoceni kol, cili pri zatizeni servocerpadla tak to muze mit spojitost jedine s klinovym remenem, navic kdyz pise ze pozoruje hlucnejsi chod klinaku

Vykřičník patří zase k brzdovce a ruční brzdě. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...