Sign in to follow this  
Followers 0
zafon

problém s rozsvicováním signálek na palubce-vyřešeno

7 posts in this topic

ahoj, mám problém.Někdy se mi stane, když zatočím volantem nebo zabrzdím, že se mi rozsvítí na palubce signálka jako by mi zhasnul motor( signálka baterky a signálka vykřičníku). Mám 1.8 16V benzín. Zatím jsem nevysledoval podle čeho by se to mohlo dělat. Nenapadá někoho něco? mě zatím napadlo, že může být buď špatný plovák v nádrží, protože by to reagovalo na zabrždění nebo zabočení.:myslim

[upravil dne 14.3.2007 zafon]

povolenej klinovej remen ? kdyz zatocis, servo posilovace rizeni ma vetsi odpor a remen pak proklouzne a tim prestane dobijet alternator a rosviti se kontrolka dobijeni

Původně zaslal: Ferry

povolenej klinovej remen ? kdyz zatocis, servo posilovace rizeni ma vetsi odpor a remen pak proklouzne a tim prestane dobijet alternator a rosviti se kontrolka dobijeni

no to by mohlo být, protože klinák je trochu hlučnější, přisuzoval jsem to zimnímu počasí, ale když stojím na místě a otočím na doraz volantem, tak to neudělá. To by dělalo jedině za jízdy s tím řemenem?Pokud jo, tak byto mohlo být ono

No zkontroluj brzdovku. Vykříčník znamená málo brzdovky. A když zatočíš tak se pohne hladina a čidlo sepne že je málo kapaliny. To si myslím já.

Původně zaslal: Dave_k

No zkontroluj brzdovku. Vykříčník znamená málo brzdovky. A když zatočíš tak se pohne hladina a čidlo sepne že je málo kapaliny. To si myslím já.

ale kdyz se mu rozsveci kontrolka baterka , tak je to dobijeni, cili pokud ma dobrej alternatoru a dela to pri vytoceni kol, cili pri zatizeni servocerpadla tak to muze mit spojitost jedine s klinovym remenem, navic kdyz pise ze pozoruje hlucnejsi chod klinaku

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Dave_k

ale kdyz se mu rozsveci kontrolka baterka , tak je to dobijeni, cili pokud ma dobrej alternatoru a dela to pri vytoceni kol, cili pri zatizeni servocerpadla tak to muze mit spojitost jedine s klinovym remenem, navic kdyz pise ze pozoruje hlucnejsi chod klinaku

Vykřičník patří zase k brzdovce a ruční brzdě. :myslim

tak když stojím na místě a otočím na doraz volantem, tak se to nerozsvítí, brzdovak je v normě,ještě mě napadlo zkontrolovat olej serva, tak to ještě udělám.