Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podchlazený motor.


Speede

Recommended Posts

mam 1.9d a ukazuje cca 75c coz neni moc ale je to samozrejme lepsi nez kdybys na motoru moh delat steaky .Na druhou stranu trva dele nez zacne topit.Jestli chces aby se motor vic ohral tak kup jinej termostat ktery se bude otvirat pozdeji treba pri 90st stupnich-motor se rychleji zahreje a pak to pusti do chadice.Myslim za na www.elit.cz eshopu byli k mani vice druhu ale koupis je skoro vsude,chtel jsem ho menit taky ale jsem clovek lina no....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělal bych si s podchlazeným 1,9td motorem starosti. Mám na tam těch 75°C taky, málokdy doleze na 90°C. Ptal jsem se několika lidí, co tyhle motory opravují a je to zcela normální ba přímo žádoucí. Dokonce jsem slyšel, že při nákupu na dovoz se řídí i touhle hodnotou, jde z toho poznat, jestli je u 1,9 td chycené těsnění pod hlavou. A tyhle motory jsou prý velmi náhlé na přehřátí a na dlouhé intervaly výměny oleje, filtrů, atd. A hlavně na studené starty a následný plný knedlik :myslim(do roka jde těsnění a hlava do kytek:bojim:bojim:bojim). Tak ať Tě dlouho slouží. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...