Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

10. Plzeňský sraz u NORMY 16.3.07


Recommended Posts

Tak se nám na plzeňsku hezky oteplilo, takže bysme mohli uspořádat jubilejní 10. plzeňský sraz u NORMY. :super

Co třeba v pátek 16.3.07 od 16:00? :mrk

Pochopitelně po srazu můžeme všichni vydrživší na kulečník do knajpy :D

Tak kdo dorazí? :D:aut

EDIT: jsem se překouk s datumem :D

[upravil dne 7.3.2007 Blizzard]

[upravil dne 12.3.2007 Kurt]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem 307 trochu umyl....a ručně :potlesk Dal jsem jí hned do garáže, takže možná i vydrží čistá do srazu.

Tady na Borech u kurtů je docela dobrá možnost mytí aut-box (jsou dva, jeden i s nájezdama na podvozek) na 45 minut s hadicí vody za 45,-Kč a možnost teplé vody do kýble se šampónem za 5,- Kč. Jen ruce musíte použít svoje :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím tam už teď často, mám to od baráku asi 300 m, v myčce už jsem nebyl dost dlouho.....jo a dělá tam takovej dědula, se kterým vždycky hodím řeč a on přitom pořád chválí moje autí, že by se mu takový líbilo a že Pežoti jsou skvělý auta.....no a tohle já můžu poslouchat celý dny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He,he ...tu taky znám:D jenom škoda,že tam nemaj vapíka:(,dost by se hodil...

No a sraz-snad budu mít čas.... to abych tedy ty garáže zas navštívil,abych neměl plecháče jako prasátko..:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Dneska jsem 307 trochu umyl....a ručně :potlesk Dal jsem jí hned do garáže, takže možná i vydrží čistá do srazu.

Tady na Borech u kurtů je docela dobrá možnost mytí aut-box (jsou dva, jeden i s nájezdama na podvozek) na 45 minut s hadicí vody za 45,-Kč a možnost teplé vody do kýble se šampónem za 5,- Kč. Jen ruce musíte použít svoje :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hhonza

Dneska jsem 307 trochu umyl....a ručně :potlesk Dal jsem jí hned do garáže, takže možná i vydrží čistá do srazu.

Tady na Borech u kurtů je docela dobrá možnost mytí aut-box (jsou dva, jeden i s nájezdama na podvozek) na 45 minut s hadicí vody za 45,-Kč a možnost teplé vody do kýble se šampónem za 5,- Kč. Jen ruce musíte použít svoje :super

taky tam jezdim do skodovackych garazi, dedecek ve vratnici je suprovej . a kdyz je umyto tak to naproti susim a hned se obcerstvim na protejsi terase

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro účastníky srazu: Zajisté si pamatujete na Opela Kadett, přítomného v pátek u Normy (nemyslím toho hezkého), na kapotě měl číslo 18 a jeho řidič se snažil ukázat svoje umění....... Tak včera večer jsem ho viděl na Doudlevecké ul., stál na blikačky, za ním vůz dopravních policie a za ním ještě vůz \"úklidu komunikací\". Kaskadér v Kadetu asi opět předváděl svá kouzla ale nějak to nedobrzdil, trochu si pochroumal čumáček a světe div se.....opět mu z toho něco teklo :D No to je jen tak na okraj, když jsem to viděl, tak mě to nějak potěšilo a říkal jsem si, že se o tuto zlomyslnou radost musím podělit :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak doufám, že jste si poté ještě hezky zahráli kulábr, snad už mi pokračovat dál konečně vyjde příště. Teď jsem měl nějaké domácí povinnosti (návštěva kina), ze kterých nakonec sešlo :grr

Jo a koukal jsem že někteří z Vás jedou na jarní sraz PC. Taky se tam chci podívat, ale jelikož nevím zatím jak to budu mít v práci, tak jsem se oficiálně nehlásil. Určitě tam chci aspoň na chvíli, když mi to vyjde na dýl tak přenocuji v autě. Ale pokud bych mohl jet už v pátek, klidně se připojím do kolonky (tedy jestli jede víc aut) :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...