Sign in to follow this  
Followers 0
AKCZ

Kozene sedacky

17 posts in this topic

Jake mate zkusenosti s kuzi popr. jak se o ni nejlepe postarat?

kuze je fajn :)) Chtelo by to jednou za cas utrit vlhkym hadrem a natrit pripravkem na osetrovani kuze.

Dneska se dá koupit docela dost přípravků na ošetření kůže s podrobným návodem a popisem. Není to nejlacinější,ale lepší vybrat kvalitu za vyšší cenu-dýl to vydrží:D:D:D

Tak pokud od toho nebudu celej upatlanej od tech sedacek tak ok ale abych si pak nemohl na ne ani sednout to by bylo proti vsemu taakze radite cokoli co je na kuzi??

PS: Cetl jsem ted jeden prispevek kterej se docela zvrhnul heh takze pro stouraly - bavim se o kozenych sedackach na kterych se sedi v aute a chci je necim naimpregnovat :D Protoze predpokladam ze by se o ne mel clovek nejak postarat..

[Editován dne 29/7/03 AKCZ]

pouzivam autokosmetiku 1Z, takze muzes zkusit treba od nich. Nebo od zelvy.. . Urcite to maj i na benzinkach.

konkretni moznost: Armor All - čištění a ochrana kůže. 250ml za 320kc v Teplicich

už se tady o tom psalo, ale pozor, v S16 jsou různé sedačky a) polokůže b) kůže v kombinaci alcantra c) celokožené. Tak bacha, hlavně patlat jen pravou kůži, ale moc bych to nedoporučoval, aby z toho nebyly mastné mapy na pr...

Tak asi zalezi jak se kuze chova kdyz na ni pari slunce treba celej den ap. podle toho by se mela asi osetrovat nebo neosetrovat..

kůže si zachovává elastické vlastnosti, takže i když na ni svítí slunce nevadí. Problém je ve spojích(šití) kde spoj nedovolí přirozené elasticitě a tam to dostává nejvíc zabrat. Zaměřil bych se hlavně na tato místa. A co nemá kůže vůbec ráda je když je mokrá (polití nebo jiné ) a potom vystavení slunci. Samozřejmě záleží jak je stará. Každá kůže stárne a ztrácí pružnost.:cool::)

Napsán autorem robert

už se tady o tom psalo, ale pozor, v S16 jsou různé sedačky a) polokůže b) kůže v kombinaci alcantra c) celokožené. Tak bacha, hlavně patlat jen pravou kůži, ale moc bych to nedoporučoval, aby z toho nebyly mastné mapy na pr...

tak to já mám ještě jednu možnost kůže v kombinaci s velurem :-) Jinak to občas přetřu přípravkem na kůži (beru různý) a pak to třeba potom ještě jenou setřu do sucha ( když toho tam dám moc) a pohoda.

Jinak pozor vlky :D

možnost kombinace kůže ns velurem jsem psal jako bod a) polokůže ¨, jinak vlky řešej berani, nejlepší vzor tygr, nebo zebra, případně polštářek a nátělník na opěradle a bílý pytlík na opěrce hlavy :-)))

Napsán autorem robert

možnost kombinace kůže ns velurem jsem psal jako bod a) polokůže ¨, jinak vlky řešej berani, nejlepší vzor tygr, nebo zebra, případně polštářek a nátělník na opěradle a bílý pytlík na opěrce hlavy :-)))

:o ... :D:D:D:D:D

Jinak diky za rady.. neco s tim provedu :P;)

A co treba treba takovy ty impregnacni pripravky ve streji?! Jeden jsem si koupil na bundu a neni spatnej. za cca 150kc - bezbarvej, jenom se to nasplicha a necha vcucnout. Obsahuje to i neco jako olej takze ta kuze je takova vlacnejsi ale neni mastna!

Takže zkouším poprvé psát.

Koupil ksem sedačky celokožené do 205, rozebral, teda zatím zadní a natírám to zevnitř elaskonem, ale spíš uvažuji zda nebudou teď v zimě hrozně studené.

Nevím jestli to používají na šachtě, já to mám bohužel z drogerie, ale natírám je po rubu, po líci asi bude lepší silikon