Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem-spiatočka


Baresi

Recommended Posts

Ahoj,jojo,to je klasika,zpátečka trochu zlobí,ale dá se na to zvyknout:PNaštěstí mi tam vždycky skočila,když jsem řešil nějakou krizovku...:superJinak pravidelně prošlapávám nebo dám jedničku a pak zas zpátečku,metody jsou různý.Nenech se zvyklat a at Ti 206ka šlape:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Původně zaslal: Baresi

No hej,ale ked nejde zaradit po treti krat tak to naserie :(

Nie ze by som bol truba ale mam seat a tam nieje ziadny problem

kolik ma to auto najeto? Nevis nahodou jak se s nim zachazelo nez jsi ho koupil, nebo je nove?

Je nove a ma najazdene 19 500km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou jde zařadit bezproblémů - chce to grif.

Někdy se přecejenom stane, že napoprvé tam nejde. Tak vrátit páku do neutrálu, prošlápnout spojku a popř. dát meziplyn (jemně protočit motor) a pak už to de pokaždý.

Každopádně je to ostuda. Peugeot by se měl za řazení u 206ky stydět. Je to nejcitelnější problém u 206ky. Na mým starým fávu se řadilo skoro líp než u skoro 10 let novějšího auta :( I když na všechno se dá zvyknout :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 8 měsíců později...

Je to nedostatek výroby všech převodovek zpátečka má oproti jiným převodům rovné ozubení a vkládá se do soukolí,kdežto převody 1-5mají zuby šikmé a jsou v sobě zakleslé furt a řadí se objímkami se synchronem,takže vydrž buď si sedne nebo budeš max.mněnit kola zpátečky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 206ku po 130 000 km, spojka před smrtí, ale zpátečku tam zařadím téměř vždy. Řekl bych tak jednou z padesáti pokusů, že prostě nezapadne. Pokud jí tam třikrát za sebou nedostaneš, tak bych řekl, že je něco špatně :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam 207 a uz sa mi stalo, ze tam spiatocka nesadla ( ako naschval 2x v situaciji, ked som parkoval na kopci cumakom nadol a predomnou auto. celkovo sa mi to stalo asi 4 krat auto mam skoro 4ty mesiac, uz ale asi dva mesiace sa to nestalo, klop klop. zaujimavostou bolo, ze som mal pocit ako keby to blokovala brzda. napr. stojim mam nohu na brzde a radim spiatocku, citil som na pake, ze neni este na mieste ale uz akosi nechcela ist, povolol som brzdu a sup je tam. nedava mi to logicky zmysel. no jo, asi to je blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...