Sign in to follow this  
Followers 0
LK7R

Vyfuk Remus a 206

20 posts in this topic

Tak sem se rozsoupnul a koupil jsem si vejfuck od Remuse. To ze jsou alternativy vim a ze tohle a tamhleto vim taky ... proste sem chtel znacku -> Remus pro me je znacka.

Vejfuck stal 8800 s DPH. Instalace stala 117 s DPH (nemam zvedak a podelal se mi hever - jinak bych to tam soupnul sam). Perfektne tam ten koncovej tlumic padne. Jen se sunda ten pasek co je na OEM tlumici a nasadi se novej Remus. Pak se to jen dotahne a hotovo. Kdyz to clovek poprve nastartuje tak ten vejfuck skoro neslysi. Jen jemne dobravuje plnost zvuku takovyh hlubokym tonem.

Cekal jsem, ze to bude pouze kosmetika a ze vydrzi hodne dlouho. Vysledek me ale prekvapil.

Po vyjezdu z montaze mi pripadalo jako bych mel jine auto :D. Subjektivne mi pripada, ze zadny kone navrch ani nahodou (maximalne + - 1 hribatko). Ale celkem rapidne se zmenil prubeh krouticiho momentu. Kroutak se posunul cca o 300-400 otacek niz -> zatah to ma uz nekde kolem 2900 a narusta uz od cca 1900 otacek. Clovek nemusi tolik radit kdyz nechce a muze si jen tak brumlat kolem 2000-2500 a jet tezce na spotrebu pricemz nemusi auto vytacet.

Jinak zvuk se zacina konecne trosku umoudrovat a po takzvane \"vypalovaci lhute\" na kterou me pri prodeji upozornili je zvukovy projev cim dal tim lepsi - odpovidajici obsahu auta.

Koncovka je moc pekna a vyrazene logo Remus na nerezu z ktereho je zhotovena je taky precizni.

Vrele doporucuji - ovsem tyhle vysledky jsou za celkem vyssi cenu no :( ...

LKR dovolim si ti trochu oponovat v poslednej vete .

Ja som menil vyfuck asi vo february a bol to no name a nie RÁMUS .Moje auto budilo dojem 100 PS co nie su moje slova :D.Zmeny ktore popisujes som mal aj ja a odvtedy je moja spotreba mimo mesto 4,9 L a po BA 6,4 L . Tiez mi to ovela lahsie do otacok ;)

taky jsem dal na 206 1,6 výfuk Remus a jsem naprosto spokojenej. Jednak ho mám už přes tři roky a je pořád jako nový( to ho morduju solí přes zimu ), dále se mi líbí, že nemá nijak brutální pazvuky. Projevuje se jen při větším zátahu a to celkem libozvučně.

DEVIL (www.devil.fr) !!!

na francouzskej autak jedine francouzskej vejfuk!

kravin, vim to, ale tak nejak mi to prijde....

spravne.

ba ne, proste nemam remus v lasce...

asi proto, ze ho ma kazdej radoby tuner na dvojkovym golfu...

Miki >> jo jo nerikam, ze neni mozne toho dosahnout s jinym vyfukem. Ovsem nechtel jsem riskovat, ze se bude neco varit pod autem etc.. Sice to vic stalo ale pasovalo to naprosto presne a provedeni je proste ... TOTALNI.

Jinak co se tyce Devil vejfucku tak by sem si ho klidne koupil ... ale nenasel jsem distributora pro CZ (spis sem ho nehledal a nikdo mi ho nenabidnul). A u Remus vejfuku je tu celkem konkurence takze se pomerne snazej s cenama >> vyhoda pro me. Prvni nabidka byla cca za 10500 s montazi ... oproti tomu je 8900 s montazi celkem rozdil. Ale urcite by se to dalo sehnat jeste levneji.

LK7R - jedina dolezita vec je , ze sa to paci tebe a tvoj dobrý pocit ;)

No proste je z toho ted 350ps bestie s motorem 1.4 :D ... ted uz jezdim jen do 50km/h s audiem na plno a rukou vypadlou z okna ven s usklebkem na tvari ve styly \"jo jo ... ja to tam mam ... jo jo ....... kdykoliv kdekoliv .... jo jo ...........\" hahahahaha ... (j/k)

tak to už abys pomalu začal shánět trojkovýho golfa, zlatej řetěz a šus?ákový kalhoty... :D

sleduj nekdy individua, co z takovejch \"upravenejch\" golfu (nebo bmw) vylejzaj... ja to tu pozoruju pokazdy kdyz dojedu na benzinku :D

impact >> jooooooo joooooo joooooooo kde je jenom mam ty sustaky! Zlato nemam ... koupim ...... a jeste posledni BRAVO HITS! :D to potom bude extra trida a budu :cool:

no nevim, mam taky jednu ze jmenovanych karek a sustaky nejak nemam skladem... a retezy? ty se v zime siknou, uvidis :D A co mate proti golfum? znam lidi co jsou naprosto v pohode, ikdyz nosi teplaky a trika nike s retezama:-))))

No kupodivu proti golfům nemám nic, dokonce by se dalo říct, že koncern vw je moje oblíbená značka. Ale to co s nima tyhle lidi vyváděj a nazývaj to \"tuning\"... to je fakt moc.

vona ta tuningova puberta nechodi jen po golfech .-) kdyz tady tak sleduju ty upravy a la stroboskopy :o

:D

Michal 206 - nevíš kde se dá Devil sehnat? Hledal jsem všude na netu, ale nenašel jsem nic kromě www.devil.fr ale tam jsou výfuky jen na mašiny.