Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sbirka znamek - oceneni


kveton

Recommended Posts

v Praze byvaji pravidelne burzy znamek a tam jsou lidi, kteri se zabyvaji vykupem. Ja jednoho takoveho nasel v annonci.

Co znamena peknou sbirecku znamek?

Potom tusim v pasazi v lucerne byl obchudek, kde se znamkama zabyvaji...

Jestli to jsou ceske z let 1970+, tak je to prakticky bezcenne, rozhodne hluboce pod nominalni / katalogovou cenou. Diky klubu filatelistu je jich mraky....

Ja jsem sve sbirky prodal v podstate hlavne za cenu alb, v kterych znamky byly ulozene... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne se v tom nevyznam, ale jsou tam ceske tak radove od 1920, ale tech starsich je asi 50ks.

Dale tam mam zahranicni a to i dost exoticke, novy zeland, reunion, vietnam, cina, atd. Je tam i par znamek z valky s hitlerem.

Ale jak rikam, vubec netusim jakou sberatelskou hodnotu to ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsou to takové ty známky co se dřív prodávali v obálkách s různými tématy (auta, kytky, apod. i když byli z \"exotických\" zemí - cca 20 let zpátky) tak ty nemají žádnou hodnotu, měl jsem toho taky plný albumy a jednou jsem to vzal do jednoho filatelistickýho obchůdku a tam mi to potvrdily, cenu měli akorát ty albumy. Ale ty starší známky můžeš zkusit někam vzít na ocenění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli jsou ty z valky pouzite tak je hodnota halerova... zkoukni annonci na webu, kontaktu tam bude dost. nasel bych si tam nekoho, kdo chodi na filatelisticke burzy a potkal se s nim tam... ale zazraky necekej, ja mel pet albumu plnych znamek a myslim, ze platil asi 20,- za stranku, at uz se znamkama, nebo bez nich... ale aspon je doma mene kramu.

nebo si najdi kde se konaji ty filatelisticke burzy, zajdi tam a nekdo se najde. tenkrat byla v nejakem kulturaku nedaleko prodejny nakladatelstvi BEN na P5/P3...

krome opravdovych vyjimek (chybotisky napr.) maji aspon nejakou cenu napr. sbirky znamek do konce valky, pokud jsou neorazitkovane a nejlepe v arsicich po 4 z rohu listu (tj. s okrajem), aby byly zachovane zoubky. Pak ma ta prostredni znamka nejakou hodnotu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...