Sign in to follow this  
Followers 0
Pietro

Osvětlení tlačítek klimatizace ...

9 posts in this topic

Zdary všem. Mám dotaz, osvětlení tlačítek automatický klimatizace u 406, jak na ně. Mám takový špatný pocit, že mi odešlo to podsvícení u těch dvou krajních pravých nahoře. Co s tím, dá se to nějak jednoduše a bezpečně rozebrat a popřípadě bludičky vyměnit? Jináč všechny další svítí. Díkes Pietro

Jo, jo, to je jasný, ale jak se tam kámoš dostal do tý palubky. Od kuď to rezebral. dikes

Zdary všem. Tak palubka vypadá takhle, označený tlačítka nesvítí. Jde mi o to, abych se k nim dostal v pohodě a nechce se mi rozebírat celou palubku, to je radši necham a budu si namlouvat, že to tak má být :-) Díkes.

Hmm, to se trochu nepovidlo. Jináč palubka je stejná jako má shamman id: 679, klimačka je ten shluk tlačítek okolo uzkýho displae uprostřed a jsou to ty horní dvě vpravo.

Pietro, takhle se to blbe popisuje, kdyztak mi zavolej a ja ti poradim. ;)

Sice mam jen \"rucni\" klimatizaci, ale budes se do ni dostavat stejne jako ja. Takze prvne budes muset sundat dil s radiem dve maticky nahore, dole je to pouze nacvakle - Sundas horni dil s pal. pocitacem (je prisroubovan 4x vruty). No a potom odelas stredni krytku - ta je nacvakla ctyrmi hacky. No mozna by sel ten stredovy panel silou vycvaknout - ale nechtelo se mi riskovat, ze mi rupnou. Jinak preji prijemnou zabavu :D