Sign in to follow this  
Followers 0
Forest

vrzání při zatáčení

12 posts in this topic

Zdravím , už nějakou dobu mám problém s takovím vrzavím zvukem či dřením při zatáčení do obou směru hlavně při plném vytočení kol , jak jsou kola rovně tak žádný výrazný problém není čím pak by to mohlo být ? .... mám p 306 r.v.94

dikes za radu

taky je možný že ti ulít jeden ten plastovej cvoček co drží plastovej podběh u karoserie a ten teď odstává...:nevim

Já se setkal se dvěma případama. První - pískaly při vytočení kola brzdové detičky, zřejmě horší třeny. Druhý, byl méně dotažené ložisko. Nebyl dodržen dotahovací moment.

S destičkama jsem se setkal taky, ale Forest píše o vrzání a nebo dření. Napadlo mě to nejjednodušší, co vždycky lidi hrozně uvidí, když tak dají větší kola, že jim potom dřou o podběh a jsou z toho hrozně udivení a hned zjišťují, co je s autem, ale ty kola je nikdy nenapadnou a tady by to možná i sedělo, že dřou při plném rejdu:nevim

Původně zaslal: Supersonic

A neměnil jsi teď někdy kola za větší:myslim???

Ne kola jsem neměnil mám normálně 14\" 175/65 ...

Původně zaslal: Blizzard

taky je možný že ti ulít jeden ten plastovej cvoček co drží plastovej podběh u karoserie a ten teď odstává...:nevim

No tak i tam by mohl být zakopaný pes ... kuknu na to :super

Mě vrzala ozubená tyč v řízení.Posunul jsem prachovky na tyčkách řízení a namazal jsem to normální vazelínou a je klid. ;)

no tak jsem se díval jestli mi to někde nedře o nějaký plast , jak jsou kola vytočené a nic jsem neviděl vypadá to že to bude asi o té nápravě , zavezu to do servisu ať mi to proleze a uvidím ... :nevim