Sign in to follow this  
Followers 0
Jery

Páčka stěraču 2HDI 406 80 kw nový model

8 posts in this topic

Nevíte prosím, jestli jde opravit páčka stěraču, ta otočná koncovka, která slouží k zapínání senzoru?

aky mas rok vyrobi??? nezapina sa nahodou senzor ze das packu o jednu poloho dopredu??? ked ju otocis tak to zapinas zadny stierac nie???

Mam stejné auto jako ty ale zadni sterač ne. jak se tedy zapina senzor? Myslim že tou otočnou koncovkou. Tu mam zaseklou!:)

Původně zaslal: Jery

Mam stejné auto jako ty ale zadni sterač ne. jak se tedy zapina senzor? Myslim že tou otočnou koncovkou. Tu mam zaseklou!:)

cosi normalny tym sa nezapina senzor dazda ale tym ze das packu o jednu polohu hore teda do polohy jedna, a to co ti nejde na konci tej packy otocit je preto ze nemas vzadu stierac :super inac ani mne to nejde lebo tiez nemam vzadu stierac!!! :papa

jasně ale i tak senzor nefachá při 1 poloze to 1x setře a muže pršet jak chce a nejak v tom cvaká a při 2 a 3 už to nedělá sterače jdou normálně.:myslim

no problem bude bud v snimaci alebo kabloch..a tiez by mohlo byt aj spinacie relatko ak tam teda je, nie som isty...

Původně zaslal: hopkok

no problem bude bud v snimaci alebo kabloch..a tiez by mohlo byt aj spinacie relatko ak tam teda je, nie som isty...

no toto bude skor blbost(malokedy sa to stane), skor tam bude chybat vodiaci pas medzi sklom a senzorom :super

Původně zaslal: Jery

jasně ale i tak senzor nefachá při 1 poloze to 1x setře a muže pršet jak chce a nejak v tom cvaká a při 2 a 3 už to nedělá sterače jdou normálně.:myslim

presne toto mi robilo na mojej starej 406 po vymene celneho skla(stratili mi ty suflikanti vodiaci pasik)!!! nemenil si ho nahodou??? alebo niekto pred tebou??? lebo ak ano alebo mas na to podozrenie tak preto ti nejde na 99% ten senzor lebo ked menili to sklo stratili ti ten vodiaci priesvitny pas medzi dazd.senzorom a sklom, moje riesenie bolo vymenou dazdoveho senzoru(samozrejeme na ich naklady)ale tvoje riesenie moze byt ze staci ti dokupit ten pasik, ale najprv by som si to isiel overit do peugeotu alebo niekde kde sa do toho rozumeju ci to tam naozaj chyba :super:super:super