Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servis v Bratislave ?


Janki

Recommended Posts

Neviete o nejakom normalnom znackovom servise v Bratislave, ktory mi da uz dokopy moje zadne brzdy bez toho aby som tam nemusel chodit 4x ?

Preco 4x ? No nemam problem si to urobit sam, len vzdy ked kupim nejaky diel samostatne, vzdy je nejaka drobnost odlisna, ako predosly diel. A uz ma to ozaj unavuje jednak financne , jednak nervovo.:-) Mam P-405, ktory sa vyrobil asi ako posledny kus pred 406-tkou. A ked nieco kupim podla katalogu, nikdy to nesedi. To mi vzdy povedia - doneste ten diel, lebo to bude uz zo 406-tky. A nie vzdy sa to da. Takze Vas poprosim o skusenosti v Bratislavskych servisoch pre Pezoty. Diky.:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slavo nie preto , ze ALBA su hajzlici .Ked som sa spytal na opravu nejakej prkotiny , tak sa mi pri cene zatocila hlava a siel som vedla kde mi to urobili za 1/4 ceny

P.S. napriklad viecko na chladic za 560,- (to som ale musel kupit lebo sa mi podarilo stratit ):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sokovany som zostal v Albe, ked jeden clovek v ruke drzal pol miliona a chcel sa informovat na 206tku. Tam nanho vyslovene srali a ked sa pytal uz hlasnejsie tak ho odpingali, ze tam mate prospekty. Chlapik sa otocil na opatku a vzapati cerveny (asi hodne nasraty) skoro vytrol dvere a uz ho nebolo. Tak toto mi radite ? tento servis ? No diky.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som menil rozvodovy remen, platnicky, zbrusenie kotuca a vodnu pumpu pred pol rokom - v Banskej Bystrici, nejake MIS Auto, ale koncesionar Peugeot za 7.250,-- SKK = cena prace + diel.

Predtym som sa informoval u par ludi tu v RK a clovek ktoremu by som to aj zveril mi povedal, ze 5.000 praca + ceny dielov.

Takze niekedy aj ten autorizovany servis urobi radost.

Ale zase uz som nasiel mechanika ktoremu doverujem a on chce moje auto kupit pre zenu, takze som mu ho slubil a on teraz odvadza fakt dobru pracu.

Takze tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...