Sign in to follow this  
Followers 0
Caly

čidlo hladiny chl. kap.

10 posts in this topic

Zdar všichni,

poraďte jak demontovat čidlo hladiny chlad. kapaliny u P306hdi. Kontrolka začala sporadicky problikávat, ale chlad.kap. je tam dost. Nemá náhodou kontrolka ještě nějakou přidruženou funkci?

Díky za radu.

Původně zaslal: Caly

Zdar všichni,

poraďte jak demontovat čidlo hladiny chlad. kapaliny u P306hdi. Kontrolka začala sporadicky problikávat, ale chlad.kap. je tam dost. Nemá náhodou kontrolka ještě nějakou přidruženou funkci?

Díky za radu.

Fakt nikdo neví?? není možná..:-)

OK, to je nepochybně řešení:-)))) Ale nerad bych se přikláněl k léčení bolesti hlavy její amputací..

Původně zaslal: Caly

OK, to je nepochybně řešení:-)))) Ale nerad bych se přikláněl k léčení bolesti hlavy její amputací..

Bud snimac vymenis alebo ho odpojis...Okrem signalizacie nema inu funkciu...

OK beru, rád ho vyměním, ale jak s tím šmejdem ven? Protáčí se, ale nevím, zda je nějak našroubován a pod. Nerad bych zničil expanzní nádržku. Ještě jsem to extra nezkoumal.

Dík za jakékoli info.

Niesom si isty ale malo by stacit ak ho pootocis o stvrt otacky a tak ho vyberies.

to je jediné co se mi povedlo, přesně jak píšeš - jde pootočit. Jen se v pootočené poloze za něj bojím vzít abych ho neurval:-)

Zdravím. Mně zase pro změnu přestal ukazovat uplně.Také jsem přemýšlel jak ho demontovat,ale nevím si rady abych něco nepoškodil a ke všemu je tam dosti blbý přístup.Prý ty čidla dost odcházejí.Kolil může stát nové?

origo stojí cca 1200,- s dph:-(. Proto bych se rád nejprve pokusil o záchranu vlstnoruč, teprve potom třeba vrakáč apod. Ale nějak nikdo né a né poradit, jak s tím zmetkem ven, abych ho nedemontoval nenávratně..