Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cyklovač stěračů


waver

Recommended Posts

Zjistil jsem u miláčka zajímavou věc. Je to celkem banalita, ale pokud se tu někdo zabývá počtem couvaček, tak už se nestydím o tom napsat. Když vyndam klíček ze zapalování a stěrače mám na režim cyklování, tak je musím, když chci aby stírali, při opětovném nastartování nejdřív vypnout a znova zapnout. Je to normální, nebo to je chyba u mne. Dělá to přední i zadní. Díky za radu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky stejné, akorát při vypnutí klíčku a vrácení páčky stěřace na doraz dolů se stěrače jen zvednou a zůstanou nesklopené. pak teprve jdou od okna a okno jde umýt. pak zase jeden malý ťuk dolů a vrátí se do správné polohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

taky stejné, akorát při vypnutí klíčku a vrácení páčky stěřace na doraz dolů se stěrače jen zvednou a zůstanou nesklopené. pak teprve jdou od okna a okno jde umýt. pak zase jeden malý ťuk dolů a vrátí se do správné polohy.

Tak to jsem ještě nezjistil zkusím se na to podívat, jestli mi to taky tak dělá? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

taky stejné, akorát při vypnutí klíčku a vrácení páčky stěřace na doraz dolů se stěrače jen zvednou a zůstanou nesklopené. pak teprve jdou od okna a okno jde umýt. pak zase jeden malý ťuk dolů a vrátí se do správné polohy.

no a říká se tomu \"servisní poloha\". Hodně to usnadní práci i při výměně gumiček :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

nevíte jestli se dá dodatečně domontovat cyklovač - i když nemám senzor ?

Já měl zato, že buď je senzor nebo cyklovač. Senzor by měl reagovat na intenzitu deště, cyklovač reaguje na rychlost vozidla. To mi přijde ale dost blbě nastavený, protože při cca 90 km/h už to jede skoro v režimu pomalejšího stírání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: waver

Původně zaslal: lamancha

nevíte jestli se dá dodatečně domontovat cyklovač - i když nemám senzor ?

Já měl zato, že buď je senzor nebo cyklovač. Senzor by měl reagovat na intenzitu deště, cyklovač reaguje na rychlost vozidla. To mi přijde ale dost blbě nastavený, protože při cca 90 km/h už to jede skoro v režimu pomalejšího stírání...

jj, ten \"cyklovač\" podle rychlosti je úplně na ....dvě věci. Myslel jsemjestli se neprodává nějaká dodatečná krabička, jaká byla do S120, felícií atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

Původně zaslal: waver

Původně zaslal: lamancha

nevíte jestli se dá dodatečně domontovat cyklovač - i když nemám senzor ?

Já měl zato, že buď je senzor nebo cyklovač. Senzor by měl reagovat na intenzitu deště, cyklovač reaguje na rychlost vozidla. To mi přijde ale dost blbě nastavený, protože při cca 90 km/h už to jede skoro v režimu pomalejšího stírání...

Se zminenymi modely nemam osobni zkusenost, takze nemohu poradit...

jj, ten \"cyklovač\" podle rychlosti je úplně na ....dvě věci. Myslel jsemjestli se neprodává nějaká dodatečná krabička, jaká byla do S120, felícií atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...