autojirka

Spodní kryt motoru P.306 combi

34 posts in this topic

Chtěl bych se zeptat jestli taky nemáte spodní kryt motoru u p.306 combi.Jestli to nemám jenom já nebo to nemají všichni . dík Jirka

A to když jste si to koupili originánál, tak jste to dostaly komplet? ( i se šrouby), nebbo jste dostali jenom tu desku?

Já jsem tam zašel a oni podle roku výroby a motoru poslali kryt motoru. Jen tu desku zespodu. Šrouby jsem nějaké našel v garáži, v tom krytu byly již nějaké díry,ale ty sem převrtal a přišruboval, je to operace cca na půk hodiny,hodne zdaru

Já tam měl ten origo ten papundeklovej nebo jakej ale ten jsem rozštípal o kus ledu který spadl ze zástěrky náklaďáku a já se už nestih vyhnout a koupil jsem novej a bez problémů jsem ho přišrouboval je to hned

Chtěl bych si ten kryt taky koupit, ale mám obavu, jestli by to neovlivnilo chlazení motoru, když tam původně ten kryt nebyl. Mám motor 1,9 td. Změní se teplota :myslim??

Máte s tím někdo zkušenosti?? Díky za každou odpověď :papa

[upravil dne 7.3.07 pavel.happy]

ja jsem si delal sam a vyslo me ti na nic,protoze plech sem mel doma!!neni na tom nic tezkeho!!hodinka prace!!!

Mám hatchback,r.v. 2000 1.4 benzin a nemám ten kryt pod motorem.Zjišťoval jsem v servisu Peugeotu jestli je tam original z výroby a prý ne.Dávali se na naftu.Jedině tu desku sehnat a upravit.Neni špatný to tam mít na zimu.

Ahojte všetci. Ani ja tam ten kryt nemám, ale chystám sa ho tam dať. Už len kôli nečistotám a spotrebe tiež.

:papa PEUGEOT 306 BREAK 1,9D

ale kua uz :roll .. to se tady take Xkrat resilo .... ten z AK pry nepasuje tak dobre, ja kupoval pres ceskou pobocku slovenske firmy AGAUTO, i s postou to vyslo cca na pulku toho co z AK a padnul NADHERNE (P306 1,4 HB)

Edit: tady to je

http://www.agauto.sk/cz/detail/kryt-motoru-spodni-kryt-pod-motor-peugeot-306-hb-1993-1997-benzin-partner-i-1997-2002-diesel-8242.html

[upravil dne 5/12/11 17:22 od Stibto]

ZADNA uprava nebyla potreba ... jedine co potrebujes je nejakych 7 sroubu (vzadu budou dva krapet delsi, vpredu 3+2 kratsi) a 7 podlozek a 7 matek.. k tomu cca 15 minut prace a hotovo

dukaz misto slibu :

http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1202462&aid=71984

Já ho tam na combíku 1.4 b taky nemám a řešit to nebudu. Neměl jsem ho ani na feldě a jezdil jsem každý den do práce 30km i v zimě a žádná újma mě nepotkala. Při montážní práci třeba na výfuku mě alespoň nezdržoval :-)

No Stibto sranda je, že ja ten kryt mám a teda nepasuje mi tam, musím doladiť zadnú časť toho krytu...už ho mám rok kúpený a ešte nenemontovaný :-))