Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak dostat jízdní kolo na 106 :-)


wocko

Recommended Posts

Ahoj,

tak jsem dnes zkusil narvat kolo se sundanym přednim kolem

do kufru samozřejmě teda se sklopenými zadními sedačkami.

No a nepodařilo se mi to chybělo mi asi deset centimetrů.

Zato jsem si to všude zasr.... :-)))))))

Takže takhle to nepujde.

Chtěl bych se zeptat jestli existují i pro malou 106tku nějaký držáky na kolo spíš teda takový co se u nich sundavá přední kolo protože jinak by asi kolo bylo delší než střecha.

Jo a mám dřídvéřovou mašinku.

Nemáte někdo zkušenosti? A nevíte kde koupit? a pokud možno levně.

děkuju

post-0-14109595357802_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střešní nosič - najdeš na internetu, nebo na inzerát - dej pozor, aby byl na 106 - třídveřovou verzi.

Podle mojí praktické zkušenosti je lepší takový, který má rovné (nezaoblené) tyče, a který po stranách co nejvíce přesahuje (dáš tam až 4 kola). Ty elegantní úzké nosiče nejsou tak praktické.

Podélný nosič kol vyrábí např. Hakr Brno anebo jiné firmy.

Jestli to přesáhne vzadu, tím bych se netrápil, akorát si neodři zadní dveře při otevření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem loni měl 30 minut do odjezdu busu na dovolenou do SWE, tak jsem do své P106 narval svoji trekovou meridu s jedenadvacítkou rámem a na ni ještě sedmnáctkovou dámskou lineu s košíkem na nosiči ..., vešlo se s předním sedadlem spolujezdce sklopeným dopředu a trochou místa u řadící páky... bohužel když jsem to ve spěchu vytahoval, tak jsem si vyštípl plast u zadních dveří. Tady http://www.peugeot-club.com/get_foto.php?file=club/jpg/4583_1.jpg&preview=800&text=big najdeš foto mojí 106 s příčníky i nosiči na kola.

[upravil dne 4/3/07 *jose_106*]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarek vsem, ja jsem nalozil jak panske, tak i damske, kola sundana, ale mame rychloupinaky, takze zadnej problem.Nad zahradkou jsem premyslel, ale u 3dv se mi moc nezamlouva to uchyceni zadniho dilu \"zahradky\" :-( Takze jsem to vzdal, nouzove to odvezt jde i bez toho.Mit 5dv, tak \"zahradku\" poridim. J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...