Sign in to follow this  
Followers 0
Dundee

Grafický návrh- vyřešeno ;)

9 posts in this topic

Sháním někoho, kdo má doma jakýkoliv program na vytváření grafických návrhů (AutoCAD, ArCon, atd.) nebo kontakt na někoho, kdo je schopný jej vytvořit.

Chystám se na rekonstrukci koupelny, tak bych chtěl pár obrázků s různýma konfiguracema a barevnýma variantama.

Mám stažený \"Autodesk 3ds Max 8\" a \"ProgeCAD 2006 Pro\", jenže se mi jaksi nedaří cokoliv vytvořit :bojim

Díky za každej tip či pomocnou ruku :super;)

[upravil dne 4/3/2007 Dundee]

maweryk: Díky, ale já spíš sháním někoho, kdo by mi to vytvořil, protože jsem na tohle dost lama a ty programy, co mám, jsou dost složitý (na mě určitě) ;)

OK: Díky za tip a nabídku.

Já mám doma cd od firmy co dodává stavební materiály a na tom cd je taky prográmek na úpravy koupelen a podobně.. Název té firmy nebo velkoskladu je Baustoff metal.. A je docela jednoduchej... Tak se zeptej tam u vás..:super:papa

Sehnal jsem si Floorplan 3D V8 (sice jen 30-ti denní demo, ale zatim stačí) a v něm se mi dokonce daří tvořit jakési hodnoty. Takže tímto děkuju všem za připomínky a podněty. :super

THREAD, kde jsou odkazy na nějaký programy ... osobně se mi s tím programem PRO100 pracuje dobře ...:super

3D grafiku slušně ovládám, tak jsem i schopný něco vytvořit :o) Kdyby jsi měl s něčím problém nebo něco chtěl tak se ozvi. Na takovéhle vizualizace používám 3ds max a archicad...:super