Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

18. sraz P - C (ubytování)


Recommended Posts

Původně zaslal: tomyka

Jirka : sorry ze ta otravujem, ale vidim ze este je jedna chatka 4 miestna volna . mohol by si ma tam prehodit? + dopisat este jednu osobu. peniaze za tretiu osobu poslem v blizkej buducnosti. dikes

A jednu postel potrebujes pro utrejch, ze jo??:mrk:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomyka

Jirka : sorry ze ta otravujem, ale vidim ze este je jedna chatka 4 miestna volna . mohol by si ma tam prehodit? + dopisat este jednu osobu. peniaze za tretiu osobu poslem v blizkej buducnosti. dikes

Dobře, přehodím ;) a dopiš se na hlavní stránce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Medvěd

No, jestli mě mozek nemate, dospěl jsem k maximálnímu počtu ubytovaných 125 lidských kousků - pokud to, Jirko, zaplníš, pak možná půjde o sraz s nejvyšší účastí - DRŽÍM PALCE

Zdá se, že se mu to fakt povedlo!

A to číslo účasti bude větší, páč mnoho dalších se přijede účastnit bez ohlášení, buď na jeden den nebo možná i na víc, ale ještě to neví jistě, tak proto nejsou zatím přihlášený. Ale číslo konečné bych odhadoval tak na 150. A za to je zasloužený :potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přemýšlím, že by jsem se přijel podívat. Ale ještě nevím jak mi to bude časově vycházet. :myslim:D:myslim

Chatky už jsou obsazený, tak ubytovat se dá i v penzionech po okolí např. v Berouně a pod. :myslim

Nebo někdo ví a poradí o něčem bližším a slušném. :super:D:super

PROSÍÍÍÍM.

[upravil dne 26/3/07 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...