Jirkap

18. sraz P - C (ubytování)

97 posts in this topic

Předběžné ubytování na tomto srazu..

Prosím o popis, kdo chce s kým být a naopak ;)

Počet chatek:

2-lůžkových chat je 5 = 10 osob

4-lůžkových chat je 22 = 88 osob

5-lůžkové chaty jsou 3 = 15 osob

6-lůžkové chaty jsou 2 = 12 osob

Seznam ubytování

Jelikož o dvoulůžkové chaty je velký zájem, dostane jí ten, kdo nejdříve zaplatí ;)

Ještě je volných 5 míst v chatce pá/so/ne a 2 místa so/ne!!!

[upravil dne 15.4.2007 Jirkap]

No, jestli mě mozek nemate, dospěl jsem k maximálnímu počtu ubytovaných 125 lidských kousků - pokud to, Jirko, zaplníš, pak možná půjde o sraz s nejvyšší účastí - DRŽÍM PALCE

Penízky odeslány a prosil bych jednu 2lůžkovou chatičku. :papa:papa

Jupí je rozhodnuto a zaplaceno,tak už jen čekám na červené písmenka v chatičce:D

Jirko peníze pošlu hned po výplatě,t.j. 16.3.Tak snad ještě jedna chatka pro 4 bude:D:super

Ahoj,jestli to jde, rád bych chatku pro 2,jak jsem psal v objednávce.Peníze pošlu hned zítra ráno z banky(nemám totiž i-bankovnictví...).Díky a mějte se:papa

napiste mi nekdo jesi se tam da stanovat, nevim jak to budu mit casove - mlada dela maturu :) tak dyz bude cas, prijedem aspon ze soboty na nedeli, na pokyd, ale nemuzu slibit, tak bych radsi spolehal na stan :)

stan a secko potrebny vcetne dvou pazoutu mam :super

Jirkap:

Čau organizátore, měl bych na tebe pár dotazů:

Chtěl bych na tento sraz dorazit a vzhledem k tomu, že to mám krapet z ruky :-) nehrozí u mě \"Medvědova\" varianta sobotního výletu. Navíc malý už je krapet větší, takže se možnosti rozšířily, bohužel v té galerii (tvůj odkaz v infu o srazu) toho o chatkách moc není, mohl bys mi zodpovědět některé z těchto otázek ?

1.) Je ta 2luzkova chatka dostatecne velika aby se tam vlezla i cestovni postylka ?

2.) Lze v te 2luzkove chatce scuknout obe postele k sobe, tak aby se tam popr. \"vyspali\" 2,5 lidi ?

3.) Neznas nekoho z blizkeho okoli konani srazu ? Ze bych se s nim osobne dohodl na forme privatniho ubytovani, ktere mi velmi vhod a ochotne nabidl napr. Peta na Cervernokosteleckem srazu...

Diky moc za pripadne odpovedi...

Hlásím se o jednu 5ti lůžkovou chatku kde bude nocovat moje maličkost, mates306 s přítulkou a paul jane se ženou.

a taky jeden dotaz na organizátora... lze zaslat peníze najednou, nebo se to musí poslat za každý registrovaný kousek zvlášť? :myslim:papa

Ventil: Během dnešního dne zjistím a dám vědět.

Už mám druhý dotaz ohledně malého ½ ročního mimča.

Berkoff: Jasně, stanovat se tam dá

Oliver Riedel: neboj nepřijdeš… máš tam 4 osoby, takže máš automatickou rezervaci

Blizard: Změněno… předělám na netu.

[upravil dne 5.3.2007 Jirkap]

Jiříku Pošíku, dneska jsem podal příkaz k úhradě ... celkovou sumu 675,- Kč za Neona + 2 ks rodičů. Já jsem evidovanej v chatce se Sirym (Kebrke) a naši půjdou s někym do 4 lůžáku - záleží, s kým se domluvej, ale určitě dám zavčasu vědět ... :papa

ps.: a pevný nervy s organizováním ... kdyby něco (a bylo zapotřebí helpnout), stačí dát vědět - okolí křivoklátska znám celkem dobře ... :papa

Ahoj,dnes ráno jsem z banky poslal 500,- za 2 lůžkovou chatku,tak snad to vyjde a dostanu se do ní.:superDíky a měj se:papa

Včera jsem poslal korunky z ČSOB,mám šanci na chatičku pro 2?Koukal jsem na seznam ubytování a objevili se tam 2x černě obsazené chatičky.Tak to jsem zvědav, jak dopadnu.Držím si palce:D

Ohledně dvoulůžkových chatek… je o ně velký zájem, ale už jsem měl taky 2x dotaz, že jestli je možné nechat tyto chatky pro členy s malým dítětem, takže proto jsou tam u toho ty 1/2.

dnes odisli peniaze smerom k uctu PC. zaplatil som za 2 dni za 2lozkovu chatku pre istotu /( Tomyka + 1) :) ale ked nebude k dispozicii tak neublizim si :) a najdem nejakych spolubyvajucich na 4 ku :) napr. Vvittyho :)

Původně zaslal: tomyka

dnes odisli peniaze smerom k uctu PC. zaplatil som za 2 dni za 2lozkovu chatku pre istotu /( Tomyka + 1) :) ale ked nebude k dispozicii tak neublizim si :) a najdem nejakych spolubyvajucich na 4 ku :) napr. Vvittyho :)

To je správné slovo ;)

Uvidíme jak to dopadne, ale opravdu jak jsem psal, raději bych na dvojkách nechal mimča a rodiče...

Tak penízky sou na cestě, 900,-Kč za chatku pro 4 osoby na dva dny. Doufám, ze je to správně. Pojedu s manželkou a děckama.Kluk /17/ a děvče /9/.

Časem bych přivítal radu jak proletět Prahou z hradecký na Beroun. Dík:super

Původně zaslal: bagr

Tak penízky sou na cestě, 900,-Kč za chatku pro 4 osoby na dva dny. Doufám, ze je to správně. Pojedu s manželkou a děckama.Kluk /17/ a děvče /9/.

Časem bych přivítal radu jak proletět Prahou z hradecký na Beroun. Dík:super

Nejjednodušší (to je krásné slovo:D) je to po obchvatu přes Barrandovský most, ale není to nejlepší. Já osobně jezdím přes Černý most, na Balabenku, Harfu, Husákovým tichem až k Čechovu mostu, přes něj doleva, kolem Strakovky, nahoru kolem Klárova, Chotkovými sady nahoru, přes Pohořelec, Břevnov a nahoře sjedu z Bělohorské na Patočkovu, na Vypichu doleva dolů kolem Motolské nemocnice a nahoře ve Stodůlkách najedu na dálnici. V pátek odpoledne je to ale v pr**li jakoukoliv trasou.

Po D1 by to mohlo být jednoduché - odbočit na Jesenici a přes Břežany a Zbraslav do Radotína a pak buď kolem řeky a Karlštejna (pěkná projížďka) do Berouna a dál na Křivoklát, a nebo v Radotíně nahoru na obchvat a sjet na D5. Jenže to asi objevili kamioňáci a potkat 5 kamionů ve sjezdu ke Zbraslavi nebo nahoru z Radotína, to je radost.

[upravil dne 2.4.07 Mila_S]

Chci jenom upozornit,že na chatce jsme napsaní jinak než opravdu chceme.Chtěla jsem být na chatce s Boltnem406(on je napsán dobře) a s jeho přítelkyní Lenkou.Myslím,že Netopýrka s Akou chcou být někde jinde!