Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čelní sklo


Escaper

Recommended Posts

dneska jsem byl za spotrem na bazene a jak se vratim k autu tak jsemm zjistil ze mam praskle celni sklo vedle maji treninkove hriste fotbaliste tak bych za to moc nedal ze nekdo pretrelil a trefil se. To se ale uz nikdy nedozvim, spis by me zajimalo jestli s tím umí nekdě někdo něco udělat, nechce se mi kvuli nekomu kupovat čelni sklo

Nevite jestli to umě někde zalepit? slyšel sem o tom ale ještě jsem to nikdy neviděl jak to funguje a co tím vlastně jde zalepit a co ne. Mám to v blbym mistě, je pod tím zpětné zrcatko :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě se opravy čelního skla týkají pouze drobných prasklinek (hvězdiček) od kamínků, jedná se o vylití této prasklinky pryskyřicí, prasklinka nesmí být v zorném poli řidiče. Pokud se jedná o větší poškození, asi Tě koupě nového skla nemine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Podle mě se opravy čelního skla týkají pouze drobných prasklinek (hvězdiček) od kamínků, jedná se o vylití této prasklinky pryskyřicí, prasklinka nesmí být v zorném poli řidiče. Pokud se jedná o větší poškození, asi Tě koupě nového skla nemine.

No to je super, pokusim se to vyfotit ale neni to jak od kaminku je proste malej (velkej) pavoucek ale v zornem poli neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš připojištění čelního skla, tak by to šlo udělat na poškozování cizí věci a to, že by se to po 30 dnech odložilo(neznámí). A jak piší ostatní, tak pokud je to větší a nebo v zorném poli řidiče, tak to je na výměnu. PČR jsi nevolal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je na výměnu.zařiď si připojištění čelniho skla a az pojedeš za nějakou liazkou se štěrkem nebo nebo jen nejakym osobakem , zastav ho a ze mu odletel kaminek od pneu do tveho skla.vím že je to hnus ale furt lepší jak 6 litru za sklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

tak to je na výměnu.zařiď si připojištění čelniho skla a az pojedeš za nějakou liazkou se štěrkem nebo nebo jen nejakym osobakem , zastav ho a ze mu odletel kaminek od pneu do tveho skla.vím že je to hnus ale furt lepší jak 6 litru za sklo.

ja zase nechci byt sfine ale zase platit se mi to nechce no, a to potrebuju pojisteni celniho skla? Prece to by se hradilo z jeho pojistky ne? to ani nepotrebuju pojisteni celniho skla.

Pojisteni mam u Kooperativy nevim jak to oni maji s tema podminkama jeste jsem se tim nehrabal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

tak to je na výměnu.zařiď si připojištění čelniho skla a az pojedeš za nějakou liazkou se štěrkem nebo nebo jen nejakym osobakem , zastav ho a ze mu odletel kaminek od pneu do tveho skla.vím že je to hnus ale furt lepší jak 6 litru za sklo.

Tohle už se tu několikrát řešilo a nemá cenu to zkoušet. Většina řidičů na to nepřistoupí a hlavně já bych asi neměl odvahu zastavovat náklaďák se štěrkem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

pokud máš připojištěné čelní sklo, tak nikoho zastavovat nemusíš..jestli ne, najdi si nějakýho známýho, co to vezme na sebe z povinnýho ručení (někdo, kdo nehraje na bonusy - třeba, že má leasing)

toto neni spatnej napad ted jeste sehant nekoho s lizackou, sam na sebe to asi nedam :-)

[upravil dne 2-3-2007 Escaper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu taky psal - ono ani leasingový auto není úplně výhra (pokud tedy jeho provozovatel není Neználek), protože př ukončení leasingu se samozřejmě i dořešují i veškerá vypořádání - pojišťovny nevyjímaje. Takže Ti pak může přijít dopis od pojišťovny, že jim dlužíš za malus tolik a tolik penízků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám právě zkušenost opačnou - ano, byl jsem ten Neználek, kterej si myslel, že když má pevně stanovenou výši splátek, tak už nemusí nic řešit. No a ejhle, při uončené leasingu došlo k vypořádání, doplácel jsem cca 5000 za to, že se během leasingu povinné ručení zdražilo + xxx za malusy v 2 a 3 roce leasingu (připojištění čelního skla tehdy možné nebylo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

no dobře..tak ne leasing ale úvěr..já mám třeba tímto na 4 roky pevnou sazbu ručení i havarijka a s žádnýma bonusama/malusama se tam nekalkuluje:P

byl bys ochotnej do toho jit? pak se kdyztak vyridime to nebude problem ja mam taky uver s pevnejma podminkama s ti ze se mi po dobu splaceni nezmenijou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

nebo nekoho kdo má povinny ručení čerstvě udělany s tím že se vyrovnáme za ztraceny bonusy??

Každopádně si myslím, že bys měl začít své aktivity ubírat poněkud jiným směrem a začít na nové sklo šetřit - to, co provozuješ ve svých posledních příspěvcích zavání pokusem o pojišťovací podvod

A VZHLEDEM K TOMU, ŽE TOTO FÓRUM JE VEŘEJNÉ a tudíž nevíš, kdo právě tento Tvůj příspěvek čte ANI NEMůŽEŠ OČEKÁVAT, ŽE BY SE TI TU NĚKDO NA PODOBNOU NABÍDKU OZVAL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...