Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

JARNÍ SRAZ !!!!!!! ALE POZOR !!!!!! rok 2008 !!!!!!!!


JARNÍ SRAZ !!!!!!! ALE POZOR !!!!!! rok 2008 !!!!!!!!  

  1. 1. JARNÍ SRAZ !!!!!!! ALE POZOR !!!!!! rok 2008 !!!!!!!!


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

tak premyslet rok dopredu taky nemam ve zvyku, vetsinou planuju max tak dva dny dopredu :D takze k otazce se nevyjadrim, ale trochu si rypnu :xvul- spojeni \"davna budoucnost\" to je mozna dobrej nazev pro scifi roman, ale jinak bych asi dal pridavne jmeno daleky ;) cili premyslet o daleke budoucnosti ;):D sorry, nedalo mi to

Vis, uvazuje se tu o 4-dennim srazu a jsem na jeho organizaci sam s jednim pomocnikem. Vzhledem,ze budu hledat i pripadne sponzory, tak bych jim chtel dat na vedomi i treba to,jak dlouho bude trvat ta akce,na kterou by meli prispet.K tomu program atd.....Pak to stihat na posledni chvili se vsim,co tam chces mit je drsny. Znam to z organizovani 14 srazu. Nechci tady prisliby ucasti, ale jen jestli kdyz uz nekdo pojede na sraz,tak jestli chce jen na vikendovku,nebo na delsi. Nic vic..... :myslim:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 3 týdny později...

Jsem tady si ce zobák, ale na jaro 2008 nemam zatim nic v plánu a tak jestli svého draka nepustim do svodidel, tak to beru všema deseti. Teda jestli bude platit to pravidlo o četnosti srazů.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Jsem pro dlouhou variantu. Rozhodně je potřeba zajistit dostatek občerstvení , pitný režim je také důležitý. Za 3 dny ponorkovou chorobu nechytíme! Jo a ke srazu OCHOZ 2006 ? Byl senza!!

Jen si projděte prádelníky a koukněte na skvělá trička s nicky !!!

NA PEUGEOTY !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...