Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

JARNÍ SRAZ !!!!!!! ALE POZOR !!!!!! rok 2008 !!!!!!!!


JARNÍ SRAZ !!!!!!! ALE POZOR !!!!!! rok 2008 !!!!!!!!  

  1. 1. JARNÍ SRAZ !!!!!!! ALE POZOR !!!!!! rok 2008 !!!!!!!!


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Lidičky, nezlobte se na mě, že vás nutím přemýšlet do tak dávné budoucnosti, ale chtěl bych zorganizovat sraz příští rok, něco jako byla loni OCHOZ U BRNA, nebo jak bude letošní KŘIVOKLÁTSKO. Potřeboval bych to vědět už teď vzhledem k plánované náplni tohoto srazu, jestli by Vám nevadil opět jeden z delších srazů, než \"jen\" víkendových..... Rád bych sehnal i sponzory, kteří by náklady na tento sraz zmírnily (uvidíme, co seženu, ale jednoho už mám. Třeba se ukecám a něco pustím z autoškolních peněz...... :D), proto ten předstih.

Díval jsem se do kalendáře na příští rok a typicky dlouhej víkend, jak byl na Ocoz to tam není, ale 1.5. a 2008 je svátek a je to čtvrtek, takže vím, že si spousta lidí bere na pátek dovolenou.

Proto se Vás ptám....

Chtěli by jste abych tento sraz zorganizoval už od pátečního rána, nebo \"jen\" klasickou víkendovku????? :myslim :myslim :myslim

P.S.: Nebojte. stravování bude zajištěno lépe a levněji, než bylo na Ochozi :mad::grr:mad::grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodo, dodo - co bude v roce 2008 nevím - myslim, že nejsem jediný, ale čím delší, tím lepší -> svůj program jsem nyní schopen podřizovat zábavě a doufám, že tak tomu bude i v roce 2008! Takže za NEONa hlasuju pro delší variantu:super

Týývoe 2008 -> to zní hustě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Dodo, dodo - co bude v roce 2008 nevím - myslim, že nejsem jediný, ale čím delší, tím lepší -> svůj program jsem nyní schopen podřizovat zábavě a doufám, že tak tomu bude i v roce 2008! Takže za NEONa hlasuju pro delší variantu:super

Týývoe 2008 -> to zní hustě!

Fakt si uvědomuji, že je to hodně brzo, ale chci, aby to klaplo na 1 a to bych při mém pracovním vytížení nemusel zvládnout.... Potřeboval bych to začít oběhávat co nejdřív. Chci sehnat ty sponzory a kdoví co ještě. Myslím, že ten sraz bude tak trošku jinej, než býval do teď. Snad vyjdou všechny mé nápady...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Dodo, v pohodě ... Ochoz byla COOL a hektická byla možná jenom pro vás z pořadatelského hlediska ... pro nás, coby návštěvníky byla SUPER ... takže je mi jasné, že i tento sraz zorganizuješ na 1 ...

Budu se snazit.Uz dneska jsem mel kolem tohoto srazu prvni rec s jednim panem,jehoz pomoc bude potreba pro zajisteni jedne akce na srazu.

[upravil dne 5/3/07 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radka S.

Jsem určitě pro dlouhý sraz, nevím, co máš v plánu, myslím si, že by nebyl špatný u nás na jihu mezi vinohrady, jinak pokud bys potřeboval pomoct, můžeš se na mě obrátit, ráda dle svých možností pomůžu. :-)

Dekuju. Cenim si tve nabidky a v pripade potreby se urcite ozvu. :papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak premyslet rok dopredu taky nemam ve zvyku, vetsinou planuju max tak dva dny dopredu :D takze k otazce se nevyjadrim, ale trochu si rypnu :xvul- spojeni \"davna budoucnost\" to je mozna dobrej nazev pro scifi roman, ale jinak bych asi dal pridavne jmeno daleky ;) cili premyslet o daleke budoucnosti ;):D sorry, nedalo mi to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...