Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nové stierače


Iron_Eddie

Recommended Posts

já používám už tři roky bezramínkový no name z aukra za stovku kus. Sice už občas udělají proužek a nekdy poposkočí, je to zatím OK = spokojenost. Mám však doma připravenou novou sadu (cena stejná). Táta na berlingu má nový z aukra a stírají opravdu dobře, jenom u spolujezdce dělají proužek, je to v tom zlomu, kdy v základní poloze nedoléhají na sklo (nejspíše deformace gumičky).

Je to asi pět let zpátky, co táta koupil v mototechně nové stěrače (obyč, no moc nestály). Dali jsme je na auto a stírali hůře, jak ty předešlé :D Skákaly, vrzaly, proužkovaly :D

Zkušenost se značkovýma bohužel nemám, ale když mi obyčejný bezramníkový vydrží tři roky, pak nemám důvod utrácet za dražší. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. neznačkový jsem jednou koupil v tescu z nouze. Jel jsem na cestu a odlomil se břit a začalo pršet. Tak jsem je koupil. Ihned po návratu jsem noname vyhodil. Byla to hrůza. Takže jedině značku. U toho má člověk tak nějak záruku, že to bude fungovat. A valeo silencio x-trem mě nezradily... Jsou v poho už hooodně dlouho. Přemýšlím o nových, ale když požád seděj, neposkakujou a jsou fakt tichý... tak proč, že.

[upravil dne 9.3.2011 08:15 Edison]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty 600/550 tam dát můžeš, ale jen jako klasický stěrače, protože ty stírací lišty v tom rozměru stírají špatně.... Neberou okrajen a pravý straně, kvůli zaoblení okna, proto se dělají tyhle http://shop.navaseauta.cz/Sterace/BOSCH/BOSCH-AEROTWIN/BOSCH-AEROTWIN-600-530-spojler-bezraminkove-stiraci-listy.html?listtype=search&searchparam=3397118996 :mrk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...