Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Sedadla u 406


janmarkup

Recommended Posts

V tuto chvíli mám Felicii a musím si docela její sedadla pochválit. Je to to jediné, co je dobré na ni...A ještě náhradní síly a servisní práce. Peugeot chci kvůli tomu, že chci auto, které bude dříčem a bude nás vozit (děti+psy+nějaké kufry). Jejich HDi jsou famozní a spotřeba fantastická. Kamarád má 406 v kombiku (2,0 HDi) a průměrně mu to žere 5,5 l nafty...I to je důvod proč chci Peugeot...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto auta mám taky rád, proto jsem na tomto fóru. Ale raději si projdi pár vláken tady, aby jsi nebyl potom zklamán. Ta spotřeba 5,5 l jak zjistíš je spíš výjimkou, problém není 7-8l. Nevím co si představuješ pod pojmem dříč, ale bez oprav to taky u HDi nebude. Mě se tento typ auta dost zamlouvá, ale určitě to není pro nízkou spotřebu a bezporuchovost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by Honzin

A není celá 406 o póze \"měkkého kočáru\"? A pokud chceš něco tvrdšího, tak tady asi existuje dost jiných variant pro koupi. Co já jsem seděl v látkových tak se mi tvrdší žádné nezdály. Kůži neznám.

Iste, na relativne kratke vzdialenosti to ujde, ale po 100-150km sa aspon u mna zacinaju prejavovat bolesti, ktore nie su zapricinene vekom... Vseobecne maju 406 sedaky makke, to je vseobecne zname, samozrejme zalezi aj od predchadzajuceho majitela a jeho hmotnosti... Anyway, rozmyslam nad ich vymenou prave za kozene, ktore su tvrdsie a maju lepsie hlavne bocne vedenie tela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a tchán měl 405 GLD a jezdilo mu to za 5,5 l nafty stabilně!! Kamaráda jsem se ptal a těch 5,5 l mu to dělá, když :

30% jezdí ve městě,

40% mimo město,

30% dálnice.

Jede na hraně maximálních rychlostí a na dálnici nepřekračuje 140 km/hod. Říkal, že ideální je 2,0 HDI 80 kW, taky říkal, že jsou HDi náchylná na kvalitu nafty (=nešetřit už u tak levného provozu), zanáší se prý vstřiky a opravy jsou bolestivé....:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: MPavel

Kožené sedačky jsou výrazně tvrdší než látkové.

oproti sedačkám v superbu jsou sedačky v coupé jako vata... o dost měkčí :)

Nemůžu srovnávat. V tom jsem nejel. Každopádně bych řekl, že octávka má stejně tvrdé ale o dost hůř tvarované...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dragon

Po faceliftu 406 v roce 1999 přišly i tvrdší sedačky a delší sedáky oproti modelům do r.99:super

Ano mohu potvrdit.Dneska jsem si sednul do 406 z roku 2001 v bazaru a bylo to super!!! Ale koupim 306 v kombiku, ta je pro mne lepsi. 406 je strasne veliky kocar...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janmarkup

Jo a tchán měl 405 GLD a jezdilo mu to za 5,5 l nafty stabilně!! Kamaráda jsem se ptal a těch 5,5 l mu to dělá, když :

30% jezdí ve městě,

40% mimo město,

30% dálnice.

Jede na hraně maximálních rychlostí a na dálnici nepřekračuje 140 km/hod. Říkal, že ideální je 2,0 HDI 80 kW, taky říkal, že jsou HDi náchylná na kvalitu nafty (=nešetřit už u tak levného provozu), zanáší se prý vstřiky a opravy jsou bolestivé....:(

Tak za 5,5l se da jezdit tak maximalne do 120km/h a pri hodne lehke noze na plynu.Jenze to auto tak pekne jede a odolat tomu slapnout se proste neda;)Jinak prumer 6,4 na dalnici pri 140 a zapnutem tempomatu:D Ve meste si to papa 7,5-10 podle toho jaka je zima:aut Letosni zimu pres 7,5 ale nesla.Taky jsem jel jednou za 4,7 ale to jsme jeli se znamyma po okreskach a pres 100-110km/h jsem nejel:DJinak je pravda,ze sedacky jsou meke ale urcite lepsi jak u felicie.To je vrak sam o sobe i vcetne sedacek,ktere jsou tvrde a vrzou:rollJestli chces tvrde sedacky tak bez do nemeckeho auta nebo skodovky to vyjde nastejno:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...