Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zrcatka


oni

Recommended Posts

nejaka sv*ne mi urazila zrcatko,tak jsem koukal a jedno origo zrcatko je pekna palka,tak jsem myslel ze bych si poridil nejaka M-kova nebo tak,ale nevim jak to je s tim plastem jakoby na dverich,jestli mi rozumite!!musel bych to vyrobit,nebo sehnat....

[upravil dne 1/3/07 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tuning obchodech by se to mělo prodávat s adaptérama(některé dodavatelské firmy se chlubí tím, že adaptéry v ceně). Podívej na internetu.:papa

U nás na šroťáku je asi budou mít cena je asi 500,- až 900,- kus dle provedení.:papa

[upravil dne 1/3/07 lexa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

nejaka sv*ne mi urazila zrcatko,tak jsem koukal a jedno origo zrcatko je pekna palka,tak jsem myslel ze bych si poridil nejaka M-kova nebo tak,ale nevim jak to je s tim plastem jakoby na dverich,jestli mi rozumite!!musel bych to vyrobit,nebo sehnat....

[upravil dne 1/3/07 oni]

No to si tam dej, až neuvidíš přes okno, který bude zaflákaný vodou a bahnem, tak ti to příde jako ještě lepší nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: oni

nejaka sv*ne mi urazila zrcatko,tak jsem koukal a jedno origo zrcatko je pekna palka,tak jsem myslel ze bych si poridil nejaka M-kova nebo tak,ale nevim jak to je s tim plastem jakoby na dverich,jestli mi rozumite!!musel bych to vyrobit,nebo sehnat....

[upravil dne 1/3/07 oni]

No to si tam dej, až neuvidíš přes okno, který bude zaflákaný vodou a bahnem, tak ti to příde jako ještě lepší nápad.

ja vim ze v nich nejde nic videt,ale co mam delat kdyz nejlevnejsi sem sehnal na vrakaci poskarabany za 1000,-me ty origo se i nejvic libej,proste to mu slusej!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot 306

Autokelly je pro amatéry co neznaj ceny ND nenarážím na lidi co tam kupujou ale spíše taky na způsob jakým Autokelly prodává ND a hlavně na to že rozváží do každé dílmny každému blbečkovi a za zkurvené ceny:xvul

Tak sem dej link na jinou firmu s ND, ať tazatel ví, kam se obrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

No to si tam dej, až neuvidíš přes okno, který bude zaflákaný vodou a bahnem, tak ti to příde jako ještě lepší nápad.

nahodou, neni nad to kdyz jedes po A7, na dalnici tajici snih a co pet kilometru musis stahnout a vytahnout okynko, abys odstranil vrstvu bordelu, ktery nalita na sklo diky skvelemu uchyceni M3-like zrcatek presne mezi oci ridice a zrcatko :D

zas*any FIAT Stylo.... a nebo si pretocis vnitrni zrcatko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...