Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přepadení řidičky v 406ce


Mila_S

Recommended Posts

Jo, zamknutí je první věc, co udělám po nasednutí. Nedávno mě u Europarku Štěrboholy až k autu sledoval nějaký chlap....na chvíli se mi ztratil z očí a když jsem dosedla do auta, zamkla a chtela strcit klicky do zapalovani, stal uz chlap u dveri spolujezdce a bral za \"kliku\"....kdyz zjistil, ze jsem zamcena, zacal utikat pryc....HNUSNY POCIT, verte mi...:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,taky se při jízdě zamykám.Netoužím zažít pocit,kdy mi někde na červené vytáhne nějakej vykuk věci z auta a já řeším jestli vystoupit a marně ho stíhat nebo se uvolnit a v poklidu čekat na zelenou,abych mohl pokračovat v jízdě...:o:aut:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

to já se zas nezamykám..myslím si, že pravděpodobnější než že mě někdo ukradne z auta nebo znásilní je to, že budu potřebovat vyprostit z auta..když se zamknu, vybourám a budu zraněnej, tak mě dostanou ven jen hasiči:nevim

přesně tak - tohle je druhá stránka věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při jakékoliv nehodě se auto odemyká samo, tudíž starost o vyproštění není na místě. A v případě technické závady, je možnost té cihly :mrk Jinak při větší nehodě ti může být fuk jestli jsi zamčen či ne, jelikož se dveře mohou snadno vzpříčit a jsi i tak nahranej :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to zamykání se v autě složitý. Ne každý auto se samo zamyká, nebo odemyká... Stačí Někde bourat a být mimo a přes zamčený dveře se špatně dostává k osazenstvu auta.... A nedejbůh, kdyby to auto začalo hořet. Kvůli zamčenýmu autu už takhle pár lidí skončilo. Je to těžký. :myslim Naprosto souhlasím z Tomym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já jsem pro všechny případy zařadil do povinné výbavy vedle lékárničky.... i hasičák a za přední sedadla \'bejzbolku\' abych jí měl pěkně po ruce:super a doufám ,že se jednou nepotkam s někym ,kdo jí má taky ve výbave ...:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...