Sign in to follow this  
Followers 0
Mila_S

Přepadení řidičky v 406ce

72 posts in this topic

Jasan! Už dlouho.

A teď už aji kdybych nechtěl. Monsieur Peugeot to zařídil za mě. Ať žije avtomátika!!! :super:D :D

Jo, zamknutí je první věc, co udělám po nasednutí. Nedávno mě u Europarku Štěrboholy až k autu sledoval nějaký chlap....na chvíli se mi ztratil z očí a když jsem dosedla do auta, zamkla a chtela strcit klicky do zapalovani, stal uz chlap u dveri spolujezdce a bral za \"kliku\"....kdyz zjistil, ze jsem zamcena, zacal utikat pryc....HNUSNY POCIT, verte mi...:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim

jo tak u tebe je to bezne ze te nekdo sleduje,jo? a nefotil si te nahodou?:D:D

uz sem si skoro zvykla se zamykat....

Ahojte,taky se při jízdě zamykám.Netoužím zažít pocit,kdy mi někde na červené vytáhne nějakej vykuk věci z auta a já řeším jestli vystoupit a marně ho stíhat nebo se uvolnit a v poklidu čekat na zelenou,abych mohl pokračovat v jízdě...:o:aut:myslim

U mě je to zamyky zamyky....a pěkně automaticky, i když i bez toho jsem byl vždycky zvyklí se zamykat z předchozího důvodu.

Netopyrka: :o:grr:grr:grr

taky se zamykam ... obvzlast, kdyz na zadnim sedadle vezu notebook :mad::papa:super

Ač mám Pažouta s označením 205, musím přiznat, že si mne taky zamyká.......potvůrka:D.........ale toho přepadéní vzhledem k věku 205 se moc neobávám:roker

to já se zas nezamykám..myslím si, že pravděpodobnější než že mě někdo ukradne z auta nebo znásilní je to, že budu potřebovat vyprostit z auta..když se zamknu, vybourám a budu zraněnej, tak mě dostanou ven jen hasiči:nevim

Původně zaslal: Tommy306

to já se zas nezamykám..myslím si, že pravděpodobnější než že mě někdo ukradne z auta nebo znásilní je to, že budu potřebovat vyprostit z auta..když se zamknu, vybourám a budu zraněnej, tak mě dostanou ven jen hasiči:nevim

přesně tak - tohle je druhá stránka věci

Auto se po havárce odemyká automaticky.

Navíc otevřít zamčený dveře je pro ně to nejmenší. To může udělat každej. veme cihlu a rozbije sklo.

mě si autíčko zamyká samo a už jsem to i ocenila - v Brně na křižovatce si chtěl ke mně přisednout jakýsi stopař...

Při jakékoliv nehodě se auto odemyká samo, tudíž starost o vyproštění není na místě. A v případě technické závady, je možnost té cihly :mrk Jinak při větší nehodě ti může být fuk jestli jsi zamčen či ne, jelikož se dveře mohou snadno vzpříčit a jsi i tak nahranej :bojim

Ono je to zamykání se v autě složitý. Ne každý auto se samo zamyká, nebo odemyká... Stačí Někde bourat a být mimo a přes zamčený dveře se špatně dostává k osazenstvu auta.... A nedejbůh, kdyby to auto začalo hořet. Kvůli zamčenýmu autu už takhle pár lidí skončilo. Je to těžký. :myslim Naprosto souhlasím z Tomym.

Já už bych se vůbec bez zamčení neodvážil vyrazit. Zvlášť po městě. Jezdím většinou ve dvou, takže všecky věci odkládám na zdaní sedadla. Navíc, carjacking se rozmáhá. :bojim:grr

Člověk pořád stojí na nějakým semaforu nebo v zácpě...

Tak to já jsem pro všechny případy zařadil do povinné výbavy vedle lékárničky.... i hasičák a za přední sedadla \'bejzbolku\' abych jí měl pěkně po ruce:super a doufám ,že se jednou nepotkam s někym ,kdo jí má taky ve výbave ...:roll

Já se zamykám a mám v autě napevno přidělané kladívko na okna stejné jako se používalo v karosách. V případě vzpříčení dveří řekl bych tak jako tak jedna z mála možností, jak ven z auta.