chechet

chudak mala...

20 posts in this topic

Jezisi!!! Ta snad musi umet i litad, k cemu jinymu by jinak potrebovala tolik budiku a hlavne ten palubni pocitac - nebo je to termovize??? :D Ze by SKODA HENLAIN???? :D :D :D

:o Gdo ji to udelal. To neni Skoda Henlain das ist Skodylak. Myslim, ze to uz negdo nevi, coby roupama :D:D:D

sakra, kde je ten obrazek??? objevilo se mi, ze je soubor odstranen.. Poslete mi to nekdo na mail. Prosim. jiri.masopust@email.cz

Panove, klobouk dolu. Vysledek se mi vubec nelibi, ale kdyz se na to divam a predstavim si co s tim muselo byt prace a co to stalo penez, tak proste smekam. To neni jako dat si do svetel modre zarovky a na ostrikovace modre diody a myslet si ze mam tuning. Tech vychytavek tam ten Madar par ma-dvere ala Countach, svetla atd atd. Skoda jen ze se vydal spatnym smerem-erko je peknejsi tak jak bylo origo. Anebo RS.

Jelikož se v tomto tématu angažoval Georg, tak mám pro něj naléhavou výzvu, jakož i pro všechny, kdo na něj znají funkční kontakt!

!! georg, vra? peníze, které dlužíš!!

Vřele doporučuji neuvažovat o tomto individuu jako vhodném pro revizáka - to byste si dali. Už měsíc ho uháním o 15 tisíc - a tu ejhle! najednou nefunguje ani na mailu ani na telefonech! Jitka birk@volny.cz:mad:

Napumpovaný NOSem jo??Možná tak těma holubama z nosu.Fuj humus paskvil,vždyt ten nemůže ani vidět ven přes všechen ten chaos.