Sign in to follow this  
Followers 0
Gargamell

autohifi literatura

8 posts in this topic

Nevite nekdo jak je to s autohifi literaturou na ceskem trhu? Jsem ted nejakej cas ve Skotsku a tady jsem nasel uplne luxusni velkou knihu, kde je snad vsechno o autohifi. Napady, postupy, jak na instalaci, vyrobu ozvucnic, laminace atd... Asi ji poridim, jen jestli neco takoveho neni u nas. Nasel jsem jen toto

http://www.pcmania.cz/katalog.php?dat=knihy&kod=KA0072&orderby=P.nazev&

Zde jsem nasel tuto... moc pekna kniha. Asi si dam tu praci s prekladanim ale koupim ji.

http://www.halfords.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10001&langId=-1&catalogId=10151&productId=211914&categoryId=31463

[upravil dne 27/2/07 Gargamell]

neco doma mám, ted nevím jek se to jmenuje, večer na to mrknu, ale je to spíše takovej obecnej základ. Ono tech knih asi moc nebude a když tak bych spíš počítal s tavým obecnějším obsahem, dobrým tak pro základy, praxe je pak ale trošku jiná. mk

No, to sem si tak myslel. Rád bych se o tom dozvěděl co nejvíce, ale kromě časopisů toho na českém trhu moc néni. Radši si o tom nejprv něco přečíst a pak montovat - už mi shořel jeden zesilovač - pravděpodobně impendace :D

zapoměl jsem na to jak na smrt :mad: mrknu o výkendu ale na net se dostanu až v pondělí

vite nekdo kolik ohmu ma radio Clarion RM2???originalka v 406 ???????????