Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

manuál P406


ladak

Recommended Posts

Stal jsem se majitelem P406 2l HDi 80 kW z roku 2003. Uživatelská příručka nebyla bohužel u auta a spoléhal jsem na zdejší fórum. Klikám na odkazy, které směřovaly na uživatelskou příručku, ale nic už nefunguje. Může někdo pomoct? Dík za odezvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ladak

Stal jsem se majitelem P406 2l HDi 80 kW z roku 2003. Uživatelská příručka nebyla bohužel u auta a spoléhal jsem na zdejší fórum. Klikám na odkazy, které směřovaly na uživatelskou příručku, ale nic už nefunguje. Může někdo pomoct? Dík za odezvu.

Co třeba tady
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík oběma, použil jsem první odkaz. Tiskne se bohužel jen po částech, ale je to přesně na typ, který jsem hledal snad včetně všech odlišností. To budu teprve zkoumat. Mohu jen doporučit každému, kdo hledá manuál na jakýkoliv typ Peugeotu.

[upravil dne 28/2/07 ladak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ladak

Dík oběma, použil jsem první odkaz. Tiskne se bohužel jen po částech, ale je to přesně na typ, který jsem hledal snad včetně všech odlišností. To budu teprve zkoumat. Mohu jen doporučit každému, kdo hledá manuál na jakýkoliv typ Peugeotu.

[upravil dne 28/2/07 ladak]

Rádi jsme pomohli, přijď zas. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...