Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktivace automatického zapínání světel


mares

Recommended Posts

Lux je stát. Jako Lucembursko. Adresu sem nedal, pač sem nepředpokládal, že byste si tam jeli nechat aktivovat denní světla. ;)

Jinak se vyplatí určitě tahat auta odtamad (nebo z Belgie), auta tam sou o dost levnější, než v Německu.

[upravil dne 28.2.07 Ferin007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u prvních verzí bylo na palubovce za PC,ale ty už máš novější tak bys ho měl mít v senzoru stěračů na předním skle pod spětným zrcátkem,když se podíváš na př. sklo z venku,tak uprostřed čidla to světlejší to je ten senzor;)

307 2.0HDi 110FAP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny. K tomuto tématu mám horkou novinku, neboť, jsem si nechal aktivovat rozsvícení světel včera v peugeot servisu v Týništi nad Orlicí. Mám breaka r.v. 2003, dovoz z Německa. Práce na 10 minut, po nastartování světla svítí, ale aby mně svítila palubovka, musím je zapnout ručně. Ve dne mně to nevadí a na noc si je zapnu, to mně nezabije. Cena 500,- bez papíru, 750,- s papírem.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bártík

Zdravím všechny. K tomuto tématu mám horkou novinku, neboť, jsem si nechal aktivovat rozsvícení světel včera v peugeot servisu v Týništi nad Orlicí. Mám breaka r.v. 2003, dovoz z Německa. Práce na 10 minut, po nastartování světla svítí, ale aby mně svítila palubovka, musím je zapnout ručně. Ve dne mně to nevadí a na noc si je zapnu, to mně nezabije. Cena 500,- bez papíru, 750,- s papírem.:papa

Přesně tak bych si představoval rozsvěcení na mém vozidle, ale zatím to musím dělat jako všichni ostatní co to nemají aktivované. Rok 05/2005

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem take z Jindrichova Hradce.Auto koupene 3.2006.Uz jsem tam byl dvakrat.Napred mi tvrdili,ze to nebude problem.Pak,ze mi to nejde kvuli,sowtveru,ze na moji ridici jednotku nejde prehrat.Pak ,ze mi v ramci garance vymeni ridici jednotku:myslim a jeste nejakou cast..potom ,ze to nejde v ramci gerance vymenit..tak pry at si pockam az mi padne garance,tak mi to pridaji nejaky spinac za dva tisice.Dale jsem ,jim rekl ,ze mi nejak drhnou zadni byrzdy..Pry jsou v naprosrem poradku.Tak jsem sundal kola.Na jednom mam zvenku pekne vroubkovany brzdovy kotouc a vnitrni strany kotoucu jsou jen minimalne ojete..Takze nevim ..Some nic moc..:myslim:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Bártík, taky bych to tak chtěl :(, aby ve dne svítily se světly jen displeje kapličky a klimošky a na \"noc\" se musí zatočit přepínačem a rozsvítí se celá palubka. Pak jse i přepnout na dálková. Ale prý to nejde. Lze jen aktivovat automaticé svícení se vším, nebo nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau všichni. Tak, jak to tady všechno čtu, tak má dost lidí stejnej problém jako Bohumil. Rozhodně to není tím, že je auto z dovozu, protože by to nešlo ani mně. Zeptám se ještě v servisu v Tyníšti, co mi na to řeknou a dám vědět. Jinak mi to dělali přes diagnostiku.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlada

Jsem take z Jindrichova Hradce.Auto koupene 3.2006.Uz jsem tam byl dvakrat.Napred mi tvrdili,ze to nebude problem.Pak,ze mi to nejde kvuli,sowtveru,ze na moji ridici jednotku nejde prehrat.Pak ,ze mi v ramci garance vymeni ridici jednotku:myslim a jeste nejakou cast..potom ,ze to nejde v ramci gerance vymenit..tak pry at si pockam az mi padne garance,tak mi to pridaji nejaky spinac za dva tisice.Dale jsem ,jim rekl ,ze mi nejak drhnou zadni byrzdy..Pry jsou v naprosrem poradku.Tak jsem sundal kola.Na jednom mam zvenku pekne vroubkovany brzdovy kotouc a vnitrni strany kotoucu jsou jen minimalne

ojete..Takze nevim ..Some nic moc..:myslim:grr

Z toho si nic nedělej. Já už to tu řešil loni v létě. Mám 04/2006 a stejnej problém. Prý na to software neumˇžňuje, ale frantíci na tom makaj. Chtěl bych to sice při těch jejich věčných stávkách vidět, ale nic jiného mi asi nezbude. Hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...