Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozperna tyc


milan78

Recommended Posts

Zdravim , chcel som si od OMP objednat rozpernu tyc http://www.ompracing.it/engine.php3 v katalogu maju len produkt pre prvu seriu P306 do rv97, ja mam 2.0 16V po facelifte , viete mi poradit ci by to mohlo pasovat a ulozenie pruzenia je rovnake? Nepredpokladam ze su tam nejake konstrukcne rozdiely ale predsa ak mate niekto radu poprosim Vas , dakujem Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten odkaz na OMP som dal troska nesikovne.... po Anglicky sa to vola strut brace... tiez si myslim ze ulozenie tlmicov bude take iste a facelift sa ho zrejme netykal, prekazkou mozu byt inak ulozene nadobky na naplne, ja mam 2.016V a rozpera pasuje na S16 a XSI , asi idem niekde hladat photos motora...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodom pozeral som ten odkaz autodoplnky...tie ceny su sialene predrazene nebrat odtial...da sa zohnat kvalitna OMP dokonca nastavitelna by mala byt za 2500,-CZK u Vas to robi www.mk-racing.cz ak nezozeniem u nas beriem to od nich, mimochodom v Cechach som zohnal dobre drazkovane sportove kotuce Galfer komplet predne/zadne cca 8500,-CZK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

nechci zakladat zbytecne nove tema, tak ozivim tohle \"starsi\"tema :)

sehnal jsem rozperu OMP na ebay, nechal ji opiskovat a dat komaxit a kdyz jsem ji chtel namontovat, tak jsem narazil na problem :bacha

na prave strane sedi otvory pro srouby paradne, ale na leve strane nekdo asi pri montazi horniho ulozeni udelal chybu a umistil jeden sroub jinak nez ma byt a tim paden nemuzu namontovat rozperu...

jsou dve moznosti:

1) udelat diru do uchytu rozpery v miste sroubu co mam

2) predelat uchyceni horniho ulozeni tak aby pasovalo na rozperu (v miste otvoru v rozpere neni dira pro sroub coz vec komplikuje...)

prosim o radu co udelat :myslim

post-32864-14109626323959_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

no prave ze na leve strane (z pohledu ridice na prave) zadny otvor na sroub neni a kdybych to mel cele ulozeni vytocit, tak zase nebude sedet stredici kolik co na nem je. ono celkove to ulozeni vypada v nic moc stavu narozdil od druhe strany, tak premyslim ze bych koupil nove a cele ho vymenil a pak uz to snad bude v poradku a i otvory na rozperu budou sedet, nechce se mi zbytecne delat do rozpery dira

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...