Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

405 coupe?


MaxMI16

Recommended Posts

Zdarec vsichni.Chci se zeptat zda se vyrabela ci nekdo pretvoril 405tku na coupe?Jediny co sem nasel takhle upraveny byla ryze zavodni fabricka 405T16 (foto i zde na strankach).Mam doma jedno MI na ND a nevim co roupama ;).Jak by to mohlo asi vypadat jsem zkusil vytvorit ve windowsovském malování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: MaxMI16

Nejak mi to nezezralo obrazek :( tak druhy pokus

Tak to je fotomontáž jak noha

Však taky pasl, že to zkoušel v malování. ;)

Někde na netu jsem kdysi narazil na fotky 405, který frajer zavařil zadní dveře, zmenšil okýnka takovým troúhelníkem a zasklil. Zadek rovnou rozšířil, vypadalo to dobře. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Myslím, že se jich pár vyrobilo. Brácha má někde doma snad model od Buraga, možná ho zejtra najdu a vyfotím.

No ten modýlek od Bburaga byla právě ta 405 T16 na Dakar. Pak byla ještě verze na závod do vrchu Pikes Peak v Americe,to je taková ta okřídlená bestie z toho známýho videjka,kdy je za volantem Ari Vatanen ale sériově mimo tyhle sportovní účely se 405 myslim na 100 procent nedělala :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Myslím, že se jich pár vyrobilo. Brácha má někde doma snad model od Buraga, možná ho zejtra najdu a vyfotím.

JJ to se dělalo ale byla to ta závodní verze T16 a kdysi tu bylo i video,jinak ten model mám taky. takže ho sem kdyžtak mužu hodit fotku,akorat že je přestříkanej na mojí barvu :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

to je humac :D

skusm pridat neco co jste asi jeste nevideli, podotykam ze to je domaci work ...

ne muj samozrejme, k videni v chlumci, nema SPZ, a pan to prodava asi za 50k, blazen, ale je to husty no :)

Resize%20of%20DSC09318.JPG

[upravil dne 27/2/07 Berkoff]

Jo tohle jsem viděl, už je to pár let zpátky v dobách kdy jsem proháněl Š120 jsem byl na škodováckým srazu u Mělníka, nějakej borec to tam proháněl, lidi si z něj dělali srandu a pokřikovali na něj ať to postaví na zadní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten tvůj PAINTSHOPovskej obrázek vypadá jako e36 compact, což je auto, který bych já osobně zakázal vyrábět, protože je blééé, ale když ho zbastlíš, tak budeš mít originál, který nikdo nemá - tak dělej, jak umíš ... :super

Jinak 405 v coupátku se dělaly jenom T16, jak píšou kluci a používali je např. na Dakar ...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...