Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

špionážní fotky


MAJSNER-VÁCLAV!!!

Recommended Posts

Původně zaslal: MAJSNER-VÁCLAV!!!

co si o tom myslíte?

http://zpravy.idnes.cz/policie-obvinila-autora-spionaznich-fotek-superbu-f8z-/krimi.asp?c=A070227_192047_krimi_mad

[upravil dne 27.2.2007 MAJSNER-VÁCLAV!!!]

Byl jsem ve Škodovce (Kvasiny), když se začínaly dělat Roomstery. Ještě se neprodávaly, ale už se zozvážely po autosalonech. Na dvoře jich tam bylo odhadem 60, ale nikdy by mě nenapadlo je vyfotit. A kdyby ano, tak bych si tu fotku schoval a rozhodně bych jí nikde neprodával.

Tohle se nedělá a ten člověk to ví. Takže zaslouží trest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

No, kazdopadne ja si rikam, misto aby byl rad ze mu skodovka zaplati za vyvoj neprodejnyho auta, pac to neni peugeot 407 :) tak dela takovydle voloviny ... nevim no, jako dyby to apson udelal nejak, aby se na to neprislo ..:)

No, myslím si, že nový SuperB určitě bude prodejnější než 407, už jenom vzhledem k užitným hodnotám, designu apod. (407čka se mi nelíbí, líbit nebude a nemůže)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mate nekde nejaky srovnani? jako ze obsah kufru, nebo velikosti? nevim no, sedel sem v tom, jel sem v tom, myslim 407 samozrejme, a jako oproti 405 nebo 406 je to luxus .. ja vim ze to nemuzu moc srovnavat, ale jesdil sem s tim prvnim superbem, a moc nic, dyz to porovnam se 407, kazdopadne novy superb neznam, tak nemuzu soudit ...

sem asi proste jen moc zatizenej na pazouty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rici, ze osobne se mi Superb II libi vice jak cela 407. Jel jsem ve starem SB i 407 a jednoznacne SB vede, 407 je jako \"chudy\" soused! V L&K, cerne barve a chromu vypada uzasne - dokonce vzhledove bych snad volil i misto 607:mad::roll:myslim

[upravil dne 27/2/2007 Pechy]

[upravil dne 27/2/2007 Pechy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pechy

Musim rici, ze osobne se mi Superb II libi vice jak cela 407. Jel jsem ve starem SB i 407 a jednoznacne SB vede, 407 je jako \"chudy\" soused! V L&K, cerne barve a chromu vypada uzasne - dokonce vzhledove bych snad volil i misto 607:mad::roll:myslim

[upravil dne 27/2/2007 Pechy]

[upravil dne 27/2/2007 Pechy]

Jsou to auta různých tříd. SB je \"velký\" nebo snad \"nižší luxusní\", 407 je \"střední\" třída, pro běžnou rodinu v západní Evropě.

PS: luxusní se dělí na nižší a vyšší

PPS: zjistil jsem, že v těch třídách docela plavu. Pokusíme se udělat přehled tříd - kategorií, i s příklady?

[upravil dne 28.2.2007 P607Olda]

[upravil dne 28.2.2007 P607Olda]

[upravil dne 28.2.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoho povyku pro nic.

Už nevědí co do těch zpráv za chujoviny dát.

Jednoduchá záležitost, borec měl v pracovní smlouvě tydle věci zakázány a pak se s ním fabrika může popotahovat po soudech. Rohlíky skrz to lacinější nebudou, zadky si v tom budou vozit jenom lidi co nemají hloboko do kapsi.

Škodovka by měla být ráda že se o ní veřejně mluví, borcovi udělají ty ty ty, to se nedělá a bude vymalováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: Pechy

Musim rici, ze osobne se mi Superb II libi vice jak cela 407. Jel jsem ve starem SB i 407 a jednoznacne SB vede, 407 je jako \"chudy\" soused! V L&K, cerne barve a chromu vypada uzasne - dokonce vzhledove bych snad volil i misto 607:mad::roll:myslim

[upravil dne 27/2/2007 Pechy]

[upravil dne 27/2/2007 Pechy]

Jsou to auta různých tříd. SB je \"velký\" nebo snad \"nižší luxusní\", 407 je \"střední\" třída, pro běžnou rodinu v západní Evropě.

PS: luxusní se dělí na nižší a vyšší

PPS: zjistil jsem, že v těch třídách docela plavu. Pokusíme se udělat přehled tříd - kategorií, i s příklady?

[upravil dne 28.2.2007 P607Olda]

[upravil dne 28.2.2007 P607Olda]

[upravil dne 28.2.2007 P607Olda]

Tak v tech tidach plavu s Tebou:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...