Sign in to follow this  
Followers 0
MAJSNER-VÁCLAV!!!

špionážní fotky

27 posts in this topic

Ta kára neni špatné, ale na druhou stranu, furt je to jen škodišlak. Na Lvíče to nemá:D A navíc přijde mi to už spíš jako nepovedené klonování BMW:roker

Původně zaslal: MAJSNER-VÁCLAV!!!

co si o tom myslíte?

http://zpravy.idnes.cz/policie-obvinila-autora-spionaznich-fotek-superbu-f8z-/krimi.asp?c=A070227_192047_krimi_mad

[upravil dne 27.2.2007 MAJSNER-VÁCLAV!!!]

Byl jsem ve Škodovce (Kvasiny), když se začínaly dělat Roomstery. Ještě se neprodávaly, ale už se zozvážely po autosalonech. Na dvoře jich tam bylo odhadem 60, ale nikdy by mě nenapadlo je vyfotit. A kdyby ano, tak bych si tu fotku schoval a rozhodně bych jí nikde neprodával.

Tohle se nedělá a ten člověk to ví. Takže zaslouží trest.

No, kazdopadne ja si rikam, misto aby byl rad ze mu skodovka zaplati za vyvoj neprodejnyho auta, pac to neni peugeot 407 :) tak dela takovydle voloviny ... nevim no, jako dyby to apson udelal nejak, aby se na to neprislo ..:)

Původně zaslal: Berkoff

No, kazdopadne ja si rikam, misto aby byl rad ze mu skodovka zaplati za vyvoj neprodejnyho auta, pac to neni peugeot 407 :) tak dela takovydle voloviny ... nevim no, jako dyby to apson udelal nejak, aby se na to neprislo ..:)

No, myslím si, že nový SuperB určitě bude prodejnější než 407, už jenom vzhledem k užitným hodnotám, designu apod. (407čka se mi nelíbí, líbit nebude a nemůže)

mate nekde nejaky srovnani? jako ze obsah kufru, nebo velikosti? nevim no, sedel sem v tom, jel sem v tom, myslim 407 samozrejme, a jako oproti 405 nebo 406 je to luxus .. ja vim ze to nemuzu moc srovnavat, ale jesdil sem s tim prvnim superbem, a moc nic, dyz to porovnam se 407, kazdopadne novy superb neznam, tak nemuzu soudit ...

sem asi proste jen moc zatizenej na pazouty :)

Musim rici, ze osobne se mi Superb II libi vice jak cela 407. Jel jsem ve starem SB i 407 a jednoznacne SB vede, 407 je jako \"chudy\" soused! V L&K, cerne barve a chromu vypada uzasne - dokonce vzhledove bych snad volil i misto 607:mad::roll:myslim

[upravil dne 27/2/2007 Pechy]

Mně by zajímalo kolik za ty fotky dostal. Ta škodovka se mi líbí. Víc jak všechny modely peugeotu s těma rypáčkama dopředu.

už to vím....20 tisíc ( já to nečetl ). Tak to je vůl. kdyby 200, ale za 20.:myslim

[upravil dne 28/2/07 Hadra]

Původně zaslal: Pechy

Musim rici, ze osobne se mi Superb II libi vice jak cela 407. Jel jsem ve starem SB i 407 a jednoznacne SB vede, 407 je jako \"chudy\" soused! V L&K, cerne barve a chromu vypada uzasne - dokonce vzhledove bych snad volil i misto 607:mad::roll:myslim

Jsou to auta různých tříd. SB je \"velký\" nebo snad \"nižší luxusní\", 407 je \"střední\" třída, pro běžnou rodinu v západní Evropě.

PS: luxusní se dělí na nižší a vyšší

PPS: zjistil jsem, že v těch třídách docela plavu. Pokusíme se udělat přehled tříd - kategorií, i s příklady?

[upravil dne 28.2.2007 P607Olda]

Mnoho povyku pro nic.

Už nevědí co do těch zpráv za chujoviny dát.

Jednoduchá záležitost, borec měl v pracovní smlouvě tydle věci zakázány a pak se s ním fabrika může popotahovat po soudech. Rohlíky skrz to lacinější nebudou, zadky si v tom budou vozit jenom lidi co nemají hloboko do kapsi.

Škodovka by měla být ráda že se o ní veřejně mluví, borcovi udělají ty ty ty, to se nedělá a bude vymalováno.

Původně zaslal: Oliver Riedel

Třeba bral ve Škodovce malý peníze,tak si chtěl polepšit.

To by to strelil za vice.. Co je v dnesi dobe 20k? Nic..

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: Pechy

Jsou to auta různých tříd. SB je \"velký\" nebo snad \"nižší luxusní\", 407 je \"střední\" třída, pro běžnou rodinu v západní Evropě.

PS: luxusní se dělí na nižší a vyšší

PPS: zjistil jsem, že v těch třídách docela plavu. Pokusíme se udělat přehled tříd - kategorií, i s příklady?

Tak v tech tidach plavu s Tebou:mad:

Možná se pletu, ale je to asi taklhle:

Mini

Malé

Nižší střední

Střední

Vyšší střední

Luxusní

MPV

Sportovní

Terénní

[upravil dne 28.2.2007 MAJSNER-VÁCLAV!!!]

Nevim, nevim.. Nezda se mi to, pak to zarazeni vypadalo takhle, hm?

takze:

1007

107

207

307

407

607

Nejvice mi nesedi to, ze 607 by mela byt luxusni, podle mě vyšší střední. Do luxní by měla spadat A8, BMW7, 4porte atd..

Kdyby byla Skodovka skodovkou a zacala by se snazit bylo by to asi lepsi (treba i horsi :D).. ted ji stejne nezbejva nic jinyho nez byt levnejsi kopie skopcackych aut..