Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dynamické vyvážení


Rejza

Recommended Posts

To Jogin: Některá origo litá Peugeot kola nemají uprostřed díru? Je to i tvůj případ? Kámoš to má takto na Citroenu a s vyvažováním (nalezením toho správného pneuservisu) má docela problémy.

To jp: taky si myslím, že vymlácený čep nebude způsobovat vibrace

To me:-) : Tady jsem našel docela šikovnej obrázek, aspoň vim, kde mám hledat tyčky a stabilizátor :-)

http://www.kopp.cz/mtform/download_sql_show.php?id=1363&t=image/jpeg

To all, OT: Moc se omlouvám, ale jsem spíše lingvista než mechanik, nebudu ani nechci prudit kvůli každému y/i ve shodě (nebo spíše neshodě) podmětu s přísudkem, ale vibrace (vibrovat, vibrátor, vibrující) není ani vyjmenované slovo ani slovo s předponou vy-, alébrž slovo cizí a je tam měkké i. Fakt sorry, ale já to už nemohl vydržet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cepy, mam novy, a na technicky rikam, za to brali a nic se nezjistilo, ani nezjistili tu tycku stabilizatoru, ta se jistila az podrobny merenim, nebo jak se to dela, nic jinyho tam spatny snad nemam :myslim , mam to zkontrolovany takze uz jen tohle ta leva tycka, jediny co sem asi spatne koupil sou ty pneu, mam je uz 2 roky, ze zacatku krasa, ale ted me rekli ze sou uskakany, nevim co si pod tim predstavit, ale uskani je asi naky miniaturni boule na gume nebo co :D:myslim , no , ale tohle uz muselo bejt spatna pneu z vyroby pac, mam tlumice a napravu v pohode, takze moje auto to nemohlo zasadite udelat. Uskladneni bylo taky ok, mam na to tyc, byly nazuty a trochu vypusteny aby nebyli uplne nacpany na provozni hodnutou tlakem. Tak nevim , zkusim teda zajet a reklamovat vyvazeni no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me menil 3 veci na kazdy strane tak kdyz to vezmu, tak urcite cepy, tycky stabilizatoru, a cep rizeni, na to obrazku sem jeste nasel spojovaci tyc rizeni, to nevimco je, ani sem to nenasel v katalogu:D. Podle me by mohla to delat tycka stabilizatoru , ta ma na mi levi strane vuli, tak aby neklepala volantem prave ona, ale zase se me to zda divny, ze me to dela az pri 130Km

Jinak sem jeste nasel, silentblok prave toho stabilizatoru, ty tycky, to je ta huma ktera je na tom sroubu jestli se nepletu:myslim tak treba ji mam vyclochtanou a klepe me to o sebe a dela to ty pazvuky :myslim

A nevim proc nema v katalogu vsechny veci na predni napravu, ani kelly, ani MJ auto, nevidim tam pricny stabilizator,:D

[upravil dne 12.8.07 Jogin]

[upravil dne 12.8.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jogin: tyčka stabilizátoru to neni věř mi, jsem spíš mechanik než lingvista. Ta tyčka slouží uplně k něčemu jinymu. Příčnej stabilizátor se asi moc v těch obchodech nevede, je to totiž jen ohnutá kulatina, přežije šest aut. Mění se jen kosti stabilizátoru. Ne opravdu to neni náhodou, že ti auto vybruje při 130km/h, dělá to tak všem (+/-)co mají problém s kolama. Větsinou se to pohybuje od 110-130km/h podle auta. Mě když to vybrovalo bylo to asi ve 125km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem si to myslel, kdyz ses teda mechanik :D to boucahni nevis nahodou co to muze byt, je to klepavej zvuk klidne i 3x4x za sebou kdyz prejedu nerovnost, jinak udelam reklamaci at to vyvazej znova a potom uvidim , potom uz to muze bejt jen gumama. Uz nebudu gumy kupovat prez net! Normalne v pneuservise objednam pneu, a at se to neklepe jinak me u vas mate kazdej den! :D To je asi nejlepsi koupit gumy primo tam kde to vyvazej aby se to dalo kompletne reklamovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jp

Jogin: tyčka stabilizátoru to neni věř mi, jsem spíš mechanik než lingvista. Ta tyčka slouží uplně k něčemu jinymu. Příčnej stabilizátor se asi moc v těch obchodech nevede, je to totiž jen ohnutá kulatina, přežije šest aut. Mění se jen kosti stabilizátoru. Ne opravdu to neni náhodou, že ti auto vybruje při 130km/h, dělá to tak všem (+/-)co mají problém s kolama. Větsinou se to pohybuje od 110-130km/h podle auta. Mě když to vybrovalo bylo to asi ve 125km/h.

Vibrace při 125-130km/h jsou zapříčiněny špatným vyvážením. Klepání při přejíždění nerovností je buď v háji kulový čep, nebo čep řízení, nebo uložení stabilizátoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...