Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Systémy tankování LPG v zahrančí


Škof

Recommended Posts

Zdravím všechny. Chystám se na cestu do italských alp a měl bych jeden dotaz ohledně tankování po cestě. Jedu do oblasti Trentina, Val Di Fiemme...

Nejprve bych rád zjistil Vaše zkušenosti ohledně tankování po cestě...zejména přes Rakousko nebo i na konci trasy v Itálii...zejména kde se dá natankovat, cena apod. Mám odkaz/y na různé informace ohledně lpg (mapy stanic apod.), ale chtěl bych slyšet vaše zkušenosti...

pro zájemce zde máte odkazy na různé weby:

mám to z jiné diskuze tak tam možná budou i nějaké blbé odkazy

celá Evropa

[www.gas-tankstellen.de]

[stations.gpl.online.fr]

[www.bp.com]

[www.vanmeenen.com]

Německo

[www.autogastanken.de]

Rakousko

[www.oeamtc.at]

[www.bp.com]

Švýcarsko

[www.acs.ch]

Maďarsko

[www.mpe.mtesz.hu]

[www.mpe.mtesz.hu]

Slovinsko

[www.amzs.info]

[www.avtoplin.si]

Chorvatsko

[www.unp-udruga.hr]

[www.proplin.hr]

[www.ina.hr]

[www.tifon.hr]

[f23.parsimony.net]

[www.benzinperic.com]

[www.freewebs.com]

[www.forum.hr]

Bosna

[groups.google.com]

[f23.parsimony.net]

[pandora.idnes.cz]

[cro.pl]

Řecko

[www.casedamare-grecia.com]

Itálie

[www.tamoil.it]

[www.prezzibenzina.it] srovnání cen PHM u jednotlivých distributorů

Francie

[stations.gpl.online.fr]

Španělsko

[www.repsolypf.com]

Holandsko

[www.camperpunt.nl]

Velká Británie

[www.v8dualfuel.com]

Narazil jsem také na jeden fakt, který i přes časté výjezdy nevím...jaký systém tankování se používá v Rakousku...potřebuju redukci nebo ne...

Díky za info a postřehy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Škof

Zdravím všechny. Chystám se na cestu do italských alp a měl bych jeden dotaz ohledně tankování po cestě. Jedu do oblasti Trentina, Val Di Fiemme...

Nejprve bych rád zjistil Vaše zkušenosti ohledně tankování po cestě...zejména přes Rakousko nebo i na konci trasy v Itálii...zejména kde se dá natankovat, cena apod. Mám odkaz/y na různé informace ohledně lpg (mapy stanic apod.), ale chtěl bych slyšet vaše zkušenosti...

pro zájemce zde máte odkazy na různé weby:

mám to z jiné diskuze tak tam možná budou i nějaké blbé odkazy

Narazil jsem také na jeden fakt, který i přes časté výjezdy nevím...jaký systém tankování se používá v Rakousku...potřebuju redukci nebo ne...

Díky za info a postřehy...

Když jel do Chorvatska, tak jsem měl najité v Rakousku tři čerpačky LPG (dle jakýho si katalogu autoklubu), ale ani jedna už tam nebyla (zrušené). V Rakousku jako by pohon na LPG chtěli zrušit. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Nevim jak s tou redukcí, ale asi potřeba bude. Já mam 405 dovezenou z NL a tam maj koncovku úplně jinou, takže když chci LPG musim hledat čerpačku kde maj redukci, jinak si neškrtnu. :papa

Já jsem si ji koupil a mám klid.

Podívej se sem: http://www.lpg.cz/prislusenstvi/redukce.php

[upravil dne 27/2/07 Pinďa]

post-0-14109595347413_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je redukce mezi italskym a holandskym systemem, ja myslim ze v Rakousku budou mit taky ten italskej system ( a v italii samozrejme, kdyz se tak jmenuje ze :) ) takze ta redukce pokud mas holandskou koncovku je sikovna, taky ji vozim s sebou, je to rychlejsi pri tankovani ( zvlast v praze kde si tankuju sam ) nez kdyz prijde obsluha, prohlasi jee, vy potrebujete redukci a vraci se pro ni zpatky, popr. mi sdeli ze ji nemuze najit nebo ze ji nemaji :D

Takze bud si ji koupit, nebo si ji nechat vytocit od nekoho na soustruhu z kusu duralu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sice LPG originál, ale redukci u nas nepotřebuju...to znamená, že mam italskej systém...Možná,že jestli to moje auto bylo dovezený odněkud s jiným systémem tankování, tak u nás pro jednodušší tankování nechal minulý majitel ten vstupní kus vyměnit...kdo ví. I když třeba je tam italský od výroby.

Pokud maji v rakousku taky italy tak redukci potrebovat nebudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak bylo na Mölltalu (sníh, počasí)?? Jedu zítra... ;)

Jinak o plynu nic nevím, ale ve Val di Fiemme jsem byl v lednu a ceny benzínu a nafty +/- stejné jako u nás. Kačku až dvě na litru neřeším... To lyžování mě stojí nesrovnatelně víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byj jsem minulý týden a na Molltalu bylo supr, Ankogel taky ale Matrei , Lienz , St.Jakob a Sillian problém dole se sněhem :( . Ale zase celý týden perfektní azuro :potlesk .

Na ledovci měli puštěné zasněžování :D

[upravil dne 28.2.07 Miku]

[upravil dne 28.2.07 Miku]

post-0-14109595351044_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...