Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 1,9 D


jura25

Recommended Posts

Zdravim Všechny,mám docela velký problem s brzdama na P206 1,9 D. Při Brždění z rychlostí cca 70km/h a více mi jdou nesnesitelné vibrace do volantu a vůbec do celého auta....

Myslel jsem že je to kotoučema,nebo deskama,ale ty jsem před asi měsícem vyměnil.Z počátku to nedělalo nic,ale postupem času se to zhoršovalo a teď se s tím nedá skoro jezdit. Mám na těch nových brzdách najeto asi 1500 km možná víc....nevím to jistě,za tu dobu to přece nemohlo odejít.

Jinak,pneu mám nové,kola vyvážené ,bourané to nebylo a mám vyměněné kosti stabilizátoru přední nápravy.

Už jsem fakt zoufalý,nevím co s tím.

Jestli někdo můžete tak prosím poraďte.....Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Opl405

Nemuzou to by \"zvlnene\" kotouce? Nic jineho me nenapada (treba nejaka vada kotoucu) jinak opravdu nevim... Ale vetsinou to byva tema kotoucema, pokud to pro brzdeni vibruje, uvidis, co ti povi ostatni..

Ehm...no to jsem si myslel taky,ale za poslední rok jsem měnil kotouče i desky už 2x...že bych pokaždé narazil na vadné ??

tím to asi nebude....

Když jsem je teď měnil,tak ty na kterých jsem jezdil (asi 1 rok) byly jak nové,a stejně to mlátilo jak sviňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj,ty kotouče by bylo třeba sundat a dát je na soustruh kde Ti každý dobrý soustružník zjistí zda to hází nebo ne.Pokud se tam projeví chyba tak ti je stáhne do roviny.Jinak to mužeš pořad měnit a nic tím nevyřešíš-není vždy pravda že co je nové je dobré.Ještě si skontroluj všechny čepy řízení a nápravy a není možné že to nebude dobré.Dej mi vědět,zatím cau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mistefan ma pravdu, nechaj nech na tie kotuce pozrie sustruznik a hned si budes isty... ja som takisto kupil nove, par tyzdnov to bolo ok, ale postupne sa to zhorsovalo. Nakoniec som ich odniesol sustruznikovi a pozeral som na to ako ich sustruzi a hned bolo vidno ako bol jeden z nich krivy... po zarovnani to brzdi nadherne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...