Petr106

AUTOČALOUNĚNÍ

11 posts in this topic

Nevíte někdo o nějakým šikovným autočalounictví kde by mi uděali komplet celý auto?

cena do 10 tis. - delala jsem to na dvakrat a nevim, jestli ceny dobre pomatuji :mad: Vzdy jsem se domluvila, kdy to privezu a kdy si to odvezu - a tak to bylo..... tusim, ze sedacky byly za tyden a neco.... ale uz fakt nevim...

Původně zaslal: zabicka

Petr106: vím, ale v Českých Budějovicích :myslim

Prosím, bral bych ten kontakt v Č.B.

Díky Míra

Původně zaslal: Mírra

Původně zaslal: zabicka

Petr106: vím, ale v Českých Budějovicích :myslim

Prosím, bral bych ten kontakt v Č.B.

Díky Míra

Napiš zabicka soukromou zprávu.;)

Toto mi dneska přišlo na můj email a já nevím, že bych si na internetu cokoliv dával a to ještě ohledně autočalounění Ale na druhou stranu, se to může někomu hodit :

PEUGEOT-CLUB forum » Tuning » AUTOČALOUNĚNÍ

Dobrý den našel jsem na internetu že stále sháníte kontakt na různé firmy zabívající výrobou autočalounění.Jsme firma z Písku se zaměřením na úpravy a opravy automobilových interiérů,šití střech kabrioletů,potahování volantů,řaď pák a pod.

Zkuste se prosím podívat na naše stránky www.rjvilma.cz kde je možné najít i předběžný ceník našich služeb V případě zájmu nás kontaktujte na info@rjvilma.cz

nebo tel: 774 948 646 RJVILMA

Původně zaslal: OK406

Toto mi dneska přišlo na můj email a já nevím, že bych si na internetu cokoliv dával a to ještě ohledně autočalounění Ale na druhou stranu, se to může někomu hodit :

PEUGEOT-CLUB forum » Tuning » AUTOČALOUNĚNÍ

Dobrý den našel jsem na internetu že stále sháníte kontakt na různé firmy zabívající výrobou autočalounění.Jsme firma z Písku se zaměřením na úpravy a opravy automobilových interiérů,šití střech kabrioletů,potahování volantů,řaď pák a pod.

Zkuste se prosím podívat na naše stránky www.rjvilma.cz kde je možné najít i předběžný ceník našich služeb V případě zájmu nás kontaktujte na info@rjvilma.cz

nebo tel: 774 948 646 RJVILMA