Sign in to follow this  
Followers 0
Ferin007

Má P307 couvačky v obou zadních světlech?

29 posts in this topic

Máš dobrej podpis.

Často tam bohužel aji končí. :bojim

PS: Jinak ty sis myslím dobarvoval ty nárazníky, že? Eště ti to drží? Spokojenost?

[upravil dne 26.2.07 Ferin007]

nuž a čo som ti mal na to asi povedať, na tej otázke som sa len smial :P a nemáš pravdu ked niečo viem abo som sa s tým stretol tak čmárnem, ale nebudem písať niečo čo neviem na 100% ako podaktorý. a jj drží až na jeden, písal som to tu že do mňa nacúval jeden člen a jak si to odniesol bočný blatník, predný nárazník (lavý bok) tak bohužial aj tá malá lišta som zvedaf či mi to poisťovňa spraví :myslim

Aha. Ty sem taky myslel, že sou dvě. Jako vepředu. :myslim To, vidím, že mám na autíčku eště co študovat. :mad:

jaj tag sorry Ferine zle som ťa pochopil :mad:

P.S ale tak zas nie ešte sa z toho vykope už som raz išiel aj 180 ;)

Myslíte, že by nešly nějak dát do světel (P- zpátečka, L-mlhovka) dvouvláknové žárovky a propojit je mezi sebou ? Tím bych měl 2 x zpátečka, 2 x mlhovka.

Problém jsou barvy, couvačka čirá a mlhovka červená. Je pravdou, že světlo zpátečky je velice slabé oproti jiným značkám.

Jo, pak jsem nad tím taky přemýšlel, že vpravo je čirá a vlevo zabarvená, tak tato možnost není reálná.

Mne to tiez pekne lezie na nervy ked pri cuvani nic dozadu nevidim.A hlavne ked prsi.To sa pani ing.v peugeote predviedli. Mam tam aj 21W ziarovku a prd je to platne. Najradsej vy som tam dal poriadny halogen niekde pod naraznik.To by som ale siel do rubriky HNUS VKUS. :D

Na ja tam asi tiez prirobim neake lampy, lebo to osvetlenie pri cuvani je fakt bieda...

ty co sem dal na ne odkaz radek, tak mam, a jsem s nima spokojenej nad miru, sviti to jak za dne :-) mas tam dve zpatecky a dve mlhovky, a jeste ty svetla vypadaj stokrat lip nez zakladni :papa

To sou sice hezky svetla, ale Ferin007 ma SW, takze jsoumo nanic.