Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

motor-máte to stejně??


jambo

Recommended Posts

zdravím potřeboval bych poradit ohledně svého motoru...

oproti tomuto fotu mi tam pár věcí chybí:myslim poradíte někdo co je co??? jedná se hlavně o věci v kroužku ty tam nemám..:(

dále:je u 1.6 16v standartně posilovač,bylo mi řečeno,ze v mojí nebyl....:(

a za poslední:potřeboval bych někoho kdo má stejný motor s klimatizací protože mi přijde že tam mám hadice od klimy jen tak poházený,mohl by někdo poslat foto???

post-0-1410959530332_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to zkusím, snad mě někdo doplní - vlevo dole nevím, vpravo dole - bílá nádobka s červeným nápisem je nádoba na servo olej, takže servo zřejmě nemáš. Vpravo nahoře - červený knoflík je přerušovač přívodu paliva do motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vpravo dole je opravdu nádobka na servo olej a servo je kousek pod ní (teda alespoň u mýho motoru). Ve středu ti to vyfotim, když si na to vzpomenu :) To vlevo dole netušim co je a vpravo nahoře ten čudlík to sem tehdá taky řešil na co to je a myslim že mi někdo řikal že to odpojuje baterku, benzín, atd. v případě nehody, ale jestli to je pravda, to netušim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlevo dole je to nejaky hajzl na vyfukove plyny, kvuli emisim nizsim, ja ho taky nemam, myslim ze se montoval jen v zemich s prisnejsimi limity. Jinak vpravo nahore to skutecne odpojuje privod paliva, zkus to zmacknout a nenastartujes, dalsi zmacknuti a vse OK. Vpravo dole madobka na servo. Jinak servo u 106 je samozrejme serie u vsech krome nejslabsi verze kam se davalo za priplatek (1.0L) u vsech ostatnich seriovka. Nejspis bych to videl na to ze odeslo, popripade pokud bylo auto bourany tak ho nekdo vytahl, neni dvakrat levny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj právě proto se ptám tam je v těch hadicích hroznej zmatek a tak bych právě potřeboval foto od někoho kdo ma ten samej model s klimou abych si je dodělal tak jak maji být..

a jak poznám,že tam bylo?? popř pujde tam třeba z 1.4. sport?? kde přesně to servo má být nemáte někdo foto jak je tam daný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to servo kapku vidět, lepší foto nemam, jelikož sem teď v Brně. Tohle je z montáže těch xenonů. Jinak origo servo (obal) bude vypadat asi jinak, já tam mam tento náhradní, jelikož po bouračce odešlo. Ale tebe stejně zajímá jen místo kde je, takže je to jedno :)

abcd-8xk1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je tak jak pise Kujon106, taky k servu dojdes kdyz pujdes po hadici co vede od te nadobky smerem dolu, ta vede primo do serva...

jinak to cervene tlacitko odpojuje pri nárazu přívod paliva

a ta posledni potvora by melo byt EGR, ale presne tento motor neznam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska včera jsem sundal filtr a sledoval jsem ten posilovač a našel jsem obě hadice i tu kabelovou přípojku:mrk tak posilovač bude:D

už mě trápí jen ta klimatizace kdyby jste někdo mel nějaké schéma nebo nejlépe foto budu moc rád....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...