Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

17\" kola na 306tku ?


ajsik

Recommended Posts

což o to zubaře ale chudák auto přeci jen cabrio má takhle měkou kastli která se kroutí víc než jiná 306 a na to tvrdej podvozek(myslim 17tky). no nevim taky sem chtěl 16tky ale zůstanu přeci jen u 15tek taky tomu sluší nejsou tak velký a tolik to nemlátí. hold český silnice jsou tak na gumy kolem 10cm:grr

ale jinak ty koleška jsou krásný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

než 215/40 mi rozhodně přijde lepší volba 205/40,nebo teda aspoň tak sem obouval já,a ohledně toho ETčka tak na svym mám ET 15 ale na zadku sou ty kola na můj vkus až moc zalezlý takže bych tam po týhle zkušenosti dal možná ET 10 nebo 5.A zas tak tvrdý to na těch 17´kách neni:super

post-0-14109595376172_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2crack: mozna u vas, tady v Praze kvetou snezenky a puci stromy uz od ledna... takze jaro je pryc a memu auticku zacalo leto :)

2davidgti6: gti-6? prazska RZ? co tak nekdy prijet na dzban, nebo sraz na krivoklatsku? :mrk

btw na kolik je mas dofoukany? jen tak pro info :)

o tom, ze to je podstatne tvrdsi me presvedcuje CDcko, ktere ted v Praze krasne preskakuje... ale je fakt, ze zebrinaky byly tvrdsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...