Sign in to follow this  
Followers 0
aka

opet kdo to byl?

38 posts in this topic

Tak jsem si dnes jela vecer z andela do holesovic dvanactkou a telefonovala, no a nastoupil clovek, jenz na sobe mel svetr s velkym vysavenym peugeotovskym lvickem pres cely prsa:mrk.....kdybych nevolala, hned bych ho prepadla:D.....tak se ptam: Byl to nekdo z vas???:myslim:mrk

Původně zaslal: aka

Tak jsem si dnes jela vecer z andela do holesovic dvanactkou a telefonovala, no a nastoupil clovek, jenz na sobe mel svetr s velkym vysavenym peugeotovskym lvickem pres cely prsa:mrk.....kdybych nevolala, hned bych ho prepadla:D.....tak se ptam: Byl to nekdo z vas???:myslim:mrk

A Tobě se líbila náplň svetru nebo pouze ten lev???

(Když náhodou jedu jakoukoli MHD - tramvaj nevyjímaje - docela mě prudí lidičky, kteří se vyblafávají do tydlifonu a nutí mě poslouchat jejich velice zajímavé a duchaplné rozhovory typu: Jo, Mařko, a představ si, v tržnici mají květák za 12 Kč, tak jsem ho koupila rovnou 5 hlav a budeme ho jíst celá rodina minimálně do konce týdne . . . .

Takže z mého pohledu - dobře Ti tak)

Ja to nebyl, po Praze jezdím zasadne autem! Ale zase tak casto tam nebyvam, nebot se netajim tim, ze to mesto nemam rad. A od te doby, co se internet stal beznym nastrojem i pro Prazaky, pouzivam tento zpusob komunikace...

(Když náhodou jedu jakoukoli MHD - tramvaj nevyjímaje - docela mě prudí lidičky, kteří se vyblafávají do tydlifonu a nutí mě poslouchat jejich velice zajímavé a duchaplné rozhovory typu: Jo, Mařko, a představ si, v tržnici mají květák za 12 Kč, tak jsem ho koupila rovnou 5 hlav a budeme ho jíst celá rodina minimálně do konce týdne . . . .

Takže z mého pohledu - dobře Ti tak)

To mně Medvěde spíš vadí telefonující lidi typu - Nazdar Johne,tak sem se včera vrátil z tripu,ty krávo,sem tam nechal skoro čtvrt mega,ty vole,tomu bys nevěřil,krávo.Fakt mazec,vole....

A řve na celý bus,případně město,aby to všichni věděli.

To se mně otvírá kudla v kapse

[upravil dne 25/2/07 Oliver Riedel]

Aka: kdybych Ti řekl, že jsem to byl já, tak mi stejně neuvěříš ... takže já to nebyl

Peta: ty nemáš rád Prahu?? (a znáš ji vůbec trochu) -> tak počkej na Kostelci (jestli teda bude a jestli pojedu) -> to si pokecáme ... :roker

ad telefonování v MHD: nevadí mi, když si to telefonující nechává pro sebe a nevnucuje svoje zážitky ostatním, ale kdy jsem naposledy slyšel někoho telefonovat v MHD si už opravdu nepamatuju ...

Původně zaslal: Neon

Peta: ty nemáš rád Prahu?? (a znáš ji vůbec trochu) -> tak počkej na Kostelci (jestli teda bude a jestli pojedu) -> to si pokecáme ... :roker

Dokonce i na Džbáně jsem několikrát byl :D Ale to ještě neexistoval P-C...

Ale tipuji, že z Prahy znám tak 0,5%.

K nám do firmy nastoupili jako brusiči dva Slováci a jedne v létě brousil v triku se znakem Peugeota,triko fakt super a když sem viděl,jak byl zas..né od oleje a prachu....:(

Brečel bych...Doufám,že se nějaké podobné objeví v dubnu v e-shopu

Oliver: vzhledem k faktu, ze mam podobne tricko, ze ma dost dobrej jezdici talir a vse s lvickem, znam ten tvar dost dobre....strihala sem ho uz mockrat.....

Meda: no zaujal me spis ten svetr no.....(ted uz se mi neozve...:nevim)

stal asi metr ode me a ja to tatovi hned musela rict(chudak taky vyrezava lvicky dost casto:D:D:D) a neslysel me.....myslis, ze rvu na celou tramvaj?

aby jsem se taky zapojil tak ja to taky nebyl a ted sem si vzpomel ze Prahu ani neznam tak a ted jsem vytocil i aku i Petu takze z lekce cestiny dnes za jedna:D

ad telefonování v MHD: nevadí mi, když si to telefonující nechává pro sebe a nevnucuje svoje zážitky ostatním, ale kdy jsem naposledy slyšel někoho telefonovat v MHD si už opravdu nepamatuju ...

A teď po pravdě kdys jel naposledy MHD??:D:D

Původně zaslal: boltn 406

A teď po pravdě kdys jel naposledy MHD??:D:D

Po pravdě?? :myslim Mno, naposledy, když jsme jeli z toho vánočního DJbánu, tedy z centra ke mně na Jahodu ... takže 16.12.2006! :D