Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klimatizace


čakom

Recommended Posts

Původně zaslal: bagr

Je jedno jestli ruční nebo digitální. Prostě tam máš málo chladícího média. Nech si ho doplnit.

ne ne. Tím to neni. to už jsem zkoušel vše v pohodě ani kompresor tlačí jak ma. Řikali že je to možná prý někde zacpaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl ruční, a dělalo to taky. Jsou tam čidla a jedno bylo špatně seřízené. Jednalo se asi o čidlo teploty - namrzání na výparníku. V mém případě nikoli o tlak. Ale nevím to určitě (pak se zadřelo ložisko na kompresoru a řešit to budeme až na jaře).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

No mě řikali že by mohl byt zacpanej filtr, Tak at ho zkusím vyměnit

Jaký filtr? Nebo někdo nevěděl příčinu tak se tě zbavil.

Jinak - v zimě bych si s tím hlavu nelámal. Co když je to opravdu to čidlo proti namrzání výparníku? Jak tam jde vzduch 0 stupňů zvenku, tak samozřejmě hned namrzá a vypíná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím že se mě chtěl zbavit když mě to dělal borec v práci. je tam na leve straně jak je to napouštění klimy. te tam takovej skleněnej otvor kterym vidíš dovnitř. je to tam uplně bílí a řikali že to ještě tak bílí neviděli. Ještě řikali že to může být to čidlo na tym filtru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...