Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Prestavba 1.8 gr na Mi16


BiFF

Recommended Posts

Zdravim lidi tak jak jste me odradovali od prehozeni MI motoru do jinaci kastle respektive 1.8 gr tak uz mam vse spocitane a zitra jedu pro karu s MI motorem a jestli to klapne tak do mesice vam ukazu fotecky ;) Budu delat komplet motor brzdy a podvozek a mozna ze uz pri jednom udelam i lauf.

Zacim cest peugeotaci

BiFF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO, fotky sem určitě hoď a přuje hodně štěstí. Osobně si ale stejně myslim, že nejlíp by Ti vyšlo si koupit kompleto MI16 ... daj se sehnat i za pá šupů a když uděláš nějakou generálku, tak tě to vyjde pořád levněji, jak přestavba a hlavně máš originál. Spočitej si jenom (když nepočítám čas a práci) kolik vyjde podvozek, motor, prevodovka, jiný brzdy, interier, MI16 paket (prahy narazniky), jina pristrojovka ... ...:papa GOOD LUCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

JO, fotky sem určitě hoď a přuje hodně štěstí. Osobně si ale stejně myslim, že nejlíp by Ti vyšlo si koupit kompleto MI16 ... daj se sehnat i za pá šupů a když uděláš nějakou generálku, tak tě to vyjde pořád levněji, jak přestavba a hlavně máš originál. Spočitej si jenom (když nepočítám čas a práci) kolik vyjde podvozek, motor, prevodovka, jiný brzdy, interier, MI16 paket (prahy narazniky), jina pristrojovka ... ...:papa GOOD LUCK

Přesně tak, lepší je GO nějaký Mi16 origo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si to rozložíš třeba do jednoho roku, tak to jde. Začneš na nejdůležitějších věcech a pak už dolaďuješ jen blbiny. Dá se to. Kdybych měl spočítat, kolik jsem do svýho GTI za rok nacpal, tak by to byla taky slušná částka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi stary model Mi16 se mi nelibi ma starou palubku a novy hledam 4 mesice a prd nasel jsem jednu ale ta mela tak dojebany lak ze bych do toho musel vrazit 30 papiru a to radeji vrazim do svojeho a bude to supa vsak se podivejte do meho profilu;)

ale jinak dik za odrazovani :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BiFF

Chlapi stary model Mi16 se mi nelibi ma starou palubku a novy hledam 4 mesice a prd nasel jsem jednu ale ta mela tak dojebany lak ze bych do toho musel vrazit 30 papiru a to radeji vrazim do svojeho a bude to supa vsak se podivejte do meho profilu;)

ale jinak dik za odrazovani :o)

Pokud můžu něco říct k palubce... tak to bych si radši koupil starý model Mi16 a dal tam palubku z novýho modelu pokud ti tak vadí,i když je to stejná opičárna jako bastlit 1.8 na míčko.... Ale jde asi o vkus... :bojim :bojim

[upravil dne 25/2/2007 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Johane, to je taky bastl---- ale mozna by to stalo za zvazeni, bo ten novej model se delal jen s 2.0 litinou, kdezto starej ma blok hlinikovej = lehcejsi...

Ale stejne je to blbost... Rozebere podvozek, zjisti ze je v pytli tohle a pak tamhleto... bude se z toho podela nebo to nebude resit (pak teda pambu s nim) a nebo to udela poradne, ale ne za mesic, nybrz za 2 roky.. Pokud teda neshaguje bankerovu dceru nebo nekoho podobnyho... Brekeke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lidi haluzove jsem sehnal v dobrem stavu Mi16 2.0 r.v95 v plne palbe krome kuze :) uz se dela generalka motoru a podvozku takze za tyden bych to mohl mit vsechno vykucene pak uz jenom nejake esteticke veci a bude jako moje 1.8 ;) potom vam nahodim fotky do mojeho profilu i te nove mi16. jinak dik za rady a nerady :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No budu se snazit fotky ze servisu mam akorad trochu nahovno protoze jsem nemel fotak tak jsem to fotil mobilem ale tak veci tam jdou videt , jinak to bude chvili trva nez to vysperkuju jako moji bilou :(

Ale dnes se bude startovat poprve po generalce motoru takze uvidime ;) a v pondeli uz bude doma !

pak to tu nahodim jak bude mit na sobe kola a svetla , okna a lak to musim az pristi mesic protoze cela yplata fucc + nejake uspory

padly na generalku brzd a motoru.

Zatim zdarec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim lidi tak uz to mam doma jezdim zatim jenom tak zlehka zadne toceni do 7 litru to az se to trochu zabehne vsechno jinak je to prijemna zmena oproti 1.8 ze pri 4 000 to pekne zabere :)

fotky se pokusim nejak nahodit ;) no pristi mesic se chystam to auto skulturnit zvenku protoze je celkem obouchane tak at vypada nadherne.

Zatim cussss

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BiFF

Zdravim lidi tak uz to mam doma jezdim zatim jenom tak zlehka zadne toceni do 7 litru to az se to trochu zabehne vsechno jinak je to prijemna zmena oproti 1.8 ze pri 4 000 to pekne zabere :)

fotky se pokusim nejak nahodit ;) no pristi mesic se chystam to auto skulturnit zvenku protoze je celkem obouchane tak at vypada nadherne.

Zatim cussss

Se tak dívám, že se v Albrechticích pěkně maká...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BiFF

No tak trosicku , uz jsem se rozhodl pro barvu na celolak , bude to bila jak mam svoji 1.8 ;) uz se nemuzu dockat ale ted nejsou nejak moc kove tak az tak v pulce kvetna :(

Bílou? Tak alespoň bílou perleť ne? Holou bílou bych teda nedal. Ale 100 lidí 100 chutí;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...