Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sháním pc hru


orgacek

Recommended Posts

Původně zaslal: Oliver Riedel

Také sháním hru - na PC NFS:Porsche edition

Myslíš tu Porsche 2000 Unleshed?? z roku 2000? nebo to je něco nového? :myslim

(u mně se herní průmysl zasekl právě rokem 2000/2001 - pak jsem začal řešit spíš baby ... :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu mám ... právě u tyhle hry a Colin McRae Rally2 se mi zasekl počitačově hrací svět ... pak jsem si koupil svoje první (bezpapírový) auto Fiatka ... (jé, doufám, že tu teď nebrouzdaj naši ... :nevim). Tak jestli ji chceš, tak zajeď na sraz na DJbán a já Ti ji dám, nebo na Křivoklátsku, nebo v nouzi (ale to se mi moc nechce) Ti ji pošlu, až se dostanu na poštu, ale znáš mě, jak mi to trvalo, když jsem posílal světlo ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, to si děláte prsíčka ne?

Jeden nemá 650 kaček na hru a ještě se tím chlubí a druhej zase nemůže sehnat něco, co mají e-shopy v nabídce. :roll

Takže - LOTR za 650Kč

a NfS 5 Porsche 2000 za 250Kč - pokud nebude, mrkni na eBay

Na závěr upozornění: warez forum je jinde. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Tak tu mám ... právě u tyhle hry a Colin McRae Rally2 se mi zasekl počitačově hrací svět ... pak jsem si koupil svoje první (bezpapírový) auto Fiatka ... (jé, doufám, že tu teď nebrouzdaj naši ... :nevim). Tak jestli ji chceš, tak zajeď na sraz na DJbán a já Ti ji dám, nebo na Křivoklátsku, nebo v nouzi (ale to se mi moc nechce) Ti ji pošlu, až se dostanu na poštu, ale znáš mě, jak mi to trvalo, když jsem posílal světlo ... :nevim

Tak na Křivoklátě,tam jedu určitě.

Kurte,omlouvám se.Já už to víckrát neudělám.:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Kurt: ale já mu samosebou pošlu Originalku ...:papa

Byla to zejména reakce na toho, kdo toto téma zakládal (včetně té poznámky o warezu). ;)

Tvůj příspěvek tam ještě v době, kdy jsem psal svůj, nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: orgacek

Pardon, omlouvám se. Já jen že když mu koupím orginálku tak ji nainastaluju na jeden comp a pokud ji budu chtit instalovat jinde tak už to nepujde,takže proto ji nekupuju a hledam něco s crackem

Jeste ze sedim, nebo z tohohle by jsem se urcite posadil na prdel!! Jak jsi prisel na to ze uz to nainstalovant nepujde??? Muzes si ji instalovat kolikrat chces! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: orgacek

Pardon, omlouvám se. Já jen že když mu koupím orginálku tak ji nainastaluju na jeden comp a pokud ji budu chtit instalovat jinde tak už to nepujde,takže proto ji nekupuju a hledam něco s crackem

Co to je za blbost?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Jak jsi prisel na to ze uz to nainstalovant nepujde??? Muzes si ji instalovat kolikrat chces! :super

Nemuzes, pokud si koupis jednu licenci. Nekteri pripousti, ze si ji nainstalujes vicekrat, ale nesmi se stat, ze by jsi ji pustil na nekolika strojich soucasne (to jde tusim i u MS Office - jedna instalace na stolnim PC, druha na notebooku).

[upravil dne 25.2.07 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: f3Rd@

Jak jsi prisel na to ze uz to nainstalovant nepujde??? Muzes si ji instalovat kolikrat chces! :super

Nemuzes, pokud si koupis jednu licenci. Nekteri pripousti, ze si ji nainstalujes vicekrat, ale nesmi se stat, ze by jsi ji pustil na nekolika strojich soucasne (to jde tusim i u MS Office - jedna instalace na stolnim PC, druha na notebooku).

[upravil dne 25.2.07 Peta]

Ale nainstalovanou ji tam mit muzes. Navic myslim, ze orgacek licence nejak neresi a nic jineho nez svedomi mu v nainstalovani nebrani!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: orgacek

Pardon, omlouvám se. Já jen že když mu koupím orginálku tak ji nainastaluju na jeden comp a pokud ji budu chtit instalovat jinde tak už to nepujde,takže proto ji nekupuju a hledam něco s crackem

Co je na tom tak zvláštního? Knížku si taky nekupuješ proto, že bys měl jen jednu a je lepší ji ukrást?

Kdepak, tebe ani nenapadlo, že bys měl za software platit, ale je to tak - je to majetek jako každej jinej. Co bys ríkal tomu, kdybys nedostal zaplaceno za svou práci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý si pomáhá jak může, já ti nechci šahat od svědomí Kurte, ale nevěřím že jsi tak dokonalý, že bys nikdy nevyužil příležitost něco trochu obejít a přilepšit si. Ohledne te instalace, pomoci originalky nainstalovane na dvou ruznych pc, si nezahraju po siti, bude to chtit zaregistrovat a pokud vim tak v originalce bude jen jeden klic a ne dva..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: orgacek

Každý si pomáhá jak může, já ti nechci šahat od svědomí Kurte, ale nevěřím že jsi tak dokonalý, že bys nikdy nevyužil příležitost něco trochu obejít a přilepšit si.

Čekal jsem, kdy to napíšeš. Tak: 1. ne, nepsal jsem, že jsem dokonalý, 2. ne, software nekradu.

Když jsem se do tohoto tématu zapojoval, šlo mi o dvě věci - ukázat, že existuje i jiný způsob, jak záskat software, než je krádež a potom taky upozornit na to, že na tohle forum podobná témata nepatří. Oboje se mi myslím podařilo.

Tobě se zatím nepodařilo získat to, co sháníš, ale věřím tomu, že uspěješ. :( Budu jen rád, když to nebude s pomocí zdejších přispěvatelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...