Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak uz patrim mezi VAS!!


Toman

Recommended Posts

Tak po tech 14dnech co jsem se tady na foru pohyboval jako \"zved\" mohu konecne rict ze jsem \"radnym\" clenem, nebot kup vysel a jsem vlastnikem P 309. ;)

Auto je zatim supr, ve srovnani s rodinnou felckou (GLXi) i v mhoha lepsi! Myslim tim podvozek (i na tech obyc 13), sedi to proste lip a motor taky lip tahne (P 1.4 55kW vs FEL. 1.3 50kW) i kdyz je trochu vic hlucnejsi.

V interieru ale vyhrala felcka, peugeot pusubi trochu spartansky, ale i tak jsem se do nej \"zaminoval\" :o

p.s. az ze sveho obcastneho studenskeho prijmu zplatim dluhy, zacnu se zkraslovanim :P

Mejte se a Pazoutkum ZDAR!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deeper: zadní náprava už zpívá, pravá přední poloosa jde do háje ( chystám se do Petrovic ), olej musim vyměnit, těsněni na levý poloose povolilo, takze mi odkapává převodofka ... no hrůza :mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi půjde miláček ze skály :D:D:D Altik, stratér, chladič, topení, destičky, výfuck - HOTOVO, poloosa, ložiska, tlumiče, ramena - ČEKÁ. Trávim všechno volno v garáži a už mě to tam moc nebaví. Dokonce mi spad pavouk za montérky:D:o:o:o:o málem jsem se umlátil sykama:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...