Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mate prachy ?


Pata

Recommended Posts

Původně zaslal: Neon

Mám ... :roker:D

Teda abych to uvedl na pravou míru ... na ten bodykit bych měl - chybí mi jenom ta 406tá v coupátku ...:D

Teda takhle - na tu bych taky měl, ale musel bych se zříci bydlení a na to peču ... :nevim

:papa

jj, na bydleni je 406ka lepsi v kombiku:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Mám ... :roker:D

Teda abych to uvedl na pravou míru ... na ten bodykit bych měl - chybí mi jenom ta 406tá v coupátku ...:D

Teda takhle - na tu bych taky měl, ale musel bych se zříci bydlení a na to peču ... :nevim

:papa

Neblbni:D

Jinak autí vypadá perfektně,jen do práce by mi to přišlo zbytečný parádění:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl bych šťastný už jen za ty kola... ostatní kromě prahů nic moc.. jo a ještě to zatmavení oken vypada pěkně... na jaře mně to taky čeká... jen nevím jestli do modra nebo do černa anebo zrcadlovy efekt... nechci aby to vypadalo jak cirkus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Původně zaslal: Supersonic

No celkem slušný autíno, ale na můj vkus už je to docela moc:nevim Třeba když si představím, že s tím lízátkem v předu potkám příčný práh....:mrk

By v noci lítali jiskry:D

Obávám se, že by to nebyly jiskry ale kusy laminátu. Už jsem to jednou viděl:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Mě by spíš zajímalo, kdo si tímhle dělá reklamu. Na bmwklubu je podobný téma založený jak jinak než někým s novým nickem.

Nepřijde mi na tom vůbec nic zvláštního. Když si někdo dělá reklamu, vypadá to jinak, stačí se podívat do Bazaru (s tím bojuji, někdo si dá říct, jinému budeme muset domluvit). Momentálně se forum pohybuje někde kolem 12 nových registrací/den, takže je pochopitelné, že témata (a mnohdy kontroverzní) zakládají také nově registrovaní. Odkazy na cizí stránky jsou tady taky denně, takže jak jsem řekl - nic zvláštního nebo alespoň trochu nepřípustného na tomhle příspěvku nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...